Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 110zł


Recommended Posts

Dobra, może shotguna da się wyhaczyć taniej na aukcji gunfire, ale elektryka - w życiu! Z miesiąc temu obserwowałem aukcje z jeszcze niskimi cenami, ale przy końcu terminu rzucali się jak wariaci. No chyba, że coś się zmieniło od tego czasu.

 

Zgaduję, że grzechotnikowi chodziło o szukanie na forum, a nie w goglach...

 

 

http://allegro.pl/gunfire-shotgun-asg-sprezynowy-m183-a1-bcm-i1337005326.html

 

Na razie po 94, ale został jeszcze 1 dzień...

Link to post
Share on other sites

nie MAsz pieniędzy do ASG. Daj sobie lepiej spokój. Jeśli nie Możesz w google poszperać i znaleźć tak tanich replik (lub nawet na forum szukać info o danych modelach- aukcjach danych sklepów) to nie wiem czy dasz radę ogarnąć te hobby. Nie ukrywajmy że ASG jest drogim hobby. Mi się udało po fajnej cenie kupić CM.042 kiedyś na aukcjach gunfire. Tylko to nie było 100 zł a ok 400. Może lepiej dozbierać i czekaj na coś porządniejszego?

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

nie MAsz pieniędzy do ASG. Daj sobie lepiej spokój. Jeśli nie Możesz w google poszperać i znaleźć tak tanich replik (lub nawet na forum szukać info o danych modelach- aukcjach danych sklepów) to nie wiem czy dasz radę ogarnąć te hobby. Nie ukrywajmy że ASG jest drogim hobby. Mi się udało po fajnej cenie kupić CM.042 kiedyś na aukcjach gunfire. Tylko to nie było 100 zł a ok 400. Może lepiej dozbierać i czekaj na coś porządniejszego?

 

Kolega ma racje !

Link to post
Share on other sites

A czy każdy musi od razu zaczynać od elektryka mającego +400 FPS? Jasne, ma się większe szanse z dobrą repliką, ale chodzenie z repliką słabszą, mniej szybkostrzelną uczy myśleć i kombinować, a konkurować z innymi na strzelankach przy odrobinie umiejętności jak najbardziej się da.

 

A do 100 złotych jak najbardziej da się dostać przyjemną pompkę i to wcale nie trzeba szukać na Allegro ani po używkach.

 

Wszystkie pompki z tej strony do 150 zł są jak godne polecenia. Jakbyś szukał ich gdzie indziej, to są to shotguny marki GA. Pod względem osiągów bardzo przypominają stare dobre M47 od DE.

 

Kulki do niego między 0,23g, a 0,25g (z naciskiem na 0,25g).

 

Pozdrawiam!

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Z tym się jak najbardziej zgodzę! kolega wkręcony w ersoft wpadł w środowisko pełne chińskich AEG'ów a na przekór kupił sobie właśnie shotguna za ok 150zł (był na shellsy z kolbą typu m4 ale niestety nie potrafię sobię przypomniec co to za model).

A o dziwo zdolny, potrafił obmyślec jakieś podejście taktykę i przede wszystkim nie obładowany różnego rodzaju szpejem mógł biegac jak szalony i był wyjątkowo skuteczny. W każdym razie mało kto potrafił go ustrzelic :)

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...