Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niezależne spręzyny w cylindrze ...


Recommended Posts

To po co to montowac jezeli nie chodzi o zwiekszenie fps ?

Wiecej ruchomych czesci - ktore do tego musza idealnie wspolgrac...

Z pojedyncza sprezyna trzeba sie postarac zeby uzyskac stabilne fpsy - przy 2 tracych o siebie bedzie gorzej.

Do tego konieczna modyfikacja prowadnicy sprezyny - zeby byla duzo wezsza - jak wezsza - to wtedy jedna sprezyna bedzie trzec o druga i mozliwy bedzie rozstrzal w fpsach.

Dla mnie takie rozwiazanie wynika tylko z koniecznosci zwiekszania mocy wiatrowek ponad poziom kiedy jedna sprezyna daje rade.

Kwestia twardosci i sprezystosci pojedynczej sprezyny.

Ale w asg te sprezyny jakie sa - sa wystarczajace. No chyba ze ktos chce uzyskac 1000 fps - ale to i tak lepiej kupic sprezyne od wiatrowki i przerobic (lub inna rownie twarda) niz kombinowac z 2 sprezynami jedna w drugiej.

 

Co do komory i lufy 8 mm = tez zainteresowany jestem :)

Ale nigdy z czyms takiem sie nie spotkalem.

Link to post
Share on other sites
To po co to montowac jezeli nie chodzi o zwiekszenie fps ?

 

Ponieważ niektórzy lubią majsterkować, lubią udowadniać innym, że się da oraz lubią podnosić sprawność układu*. Oraz ponieważ niektórzy na szczęście jeszcze nie żyją w świecie gdzie komfort rozgrywki jest mylony z bezpieczeństwem rozgrywki. Oraz nie koniecznie po to aby wycisnąć jeszcze więcej fps ale żeby te same fpsy wycisnąć w nowatorki sposób- być może lepszy.

 

No i jak już pisałem, te dwie sprężyny wcale nie muszą być stosowane dla podniesienia mocy. Moc może zostać taka sama a zabieg mieć na celu podniesienie kultury pracy albo sprawności.
Link to post
Share on other sites

ej co wy myślicie że każdy ma chorobę fps-ową ;/ pincet bilionow pfs-ow itp . :/ !! NIE !! przy prawdziwej broni tez nie warto grzebać jesli tylko poprawka nie zwiększy zasięgu ??

Nie chodzi mi o wkładanie sprężyny jedna w drugą tylko łączenie szeregowe to po 1, po 2 nawet wkładając jedna w druga nie byłoby tarcia jeśli tylko dobrze dobrałbyś sprężyny i nie odkształcałyby się na boki, po prostu mam taka swoja teorię według której kombinacja taka wyciszy replikę ... ile w tym prawdy nie ??

Nie wiem, niedługo będę miał kasę poeksperymentuje i dam znać co z tego wyszło ...

 

 

Dexter ty nie wiesz gdzie można dostać części, np do Kar.98 Marushina ? zdarzało Ci się już grzebać przy czymś takim ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...