Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka dla szturmowca


Recommended Posts

Ta kieszeń na camela jest podobna jak w UTG niektórych - za szeroka, normalny camel będzie Ci się ustawiał pod skosem, jak wypijesz na tyle, że przestanie być w miarę sztywny to przy paru podskokach przewróci Ci się na bok i woda nie będzie sięgała rurki.

 

Poza tym nawet spoko - gdyby zamiast klamer (albo oprócz nich) miała zamek błyskawiczny.

Edited by czlowiek6
Link to post
Share on other sites

Ta kieszeń na camela jest podobna jak w UTG niektórych - za szeroka, normalny camel będzie Ci się ustawiał pod skosem, jak wypijesz na tyle, że przestanie być w miarę sztywny to przy paru podskokach przewróci Ci się na bok i woda nie będzie sięgała rurki.

 

Poza tym nawet spoko - gdyby zamiast klamer (albo oprócz nich) miała zamek błyskawiczny.

 

 

Prawie identyko jak LBV, minus te plecy z kieszenią na camela, która - jak piszesz - jest słaba. A kolega LBV nie lubi przecież. trollface.gif

Link to post
Share on other sites

@ Piasek

 

Rzeczy Condora robione (teoretycznie, wg sprzedawcy) z cordury 1000D są całkiem w porządku, nic do nich nie mam jakościowo. Mam ładownice do m4 (2x2+1x2), kieszeń na fraga i hydration carrier, wszystko się trzyma dzielnie, mimo, że nie oszczędzam tego sprzętu. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby coś się naderwało/urwało/przedziurawiło/rozeszło na szwach itd. Mam te rzeczy jakieś 1.5-2 lata, a kupiłem już używane.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Nowe condorowe produkty z nylonu zbierają coraz lepsze opinie. Z tym, że w tej kamizelce plecy są do niczego. Wręcz do bani. Nie. Jednak do dupy. Nie oddychają. Wbudowany camel bez stabilizacji, jak opisano. Dodatkowo raczej izolowanego tam nie wepchniesz (zgaduję).

Link to post
Share on other sites

Wilq a nie myślałeś nad zamówieniem sobie customa ewentualnie jakiegoś? Może któryś z krawców ci dopomoże i doradzi. Osobiście mam graty od Qbona i Bomla, obydwu mogę polecić, dobrze doradzą i robią dobrą robotę (chest od Qbona jest poprostu super a ładownice od Bombla też ekstra moim zdaniem, dobra cena i materiały i przemyślane pomysły).

Aby zachować jakąś uniwersalność sprzętu, ładownice mam ze zrywaną klapką, dobre rozwiązanie- masz shingle i normalne ładownice w jednym.

Aha- nie bierz kojota, weź coś w zieleni, jeśli już chcesz mieć uniwersalnie i szukasz kamizelki "taktycznej" a nie pod lans tylko, to OD albo RG będzie lepsze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...