Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

##? Kałachy CYMY znowu dostępne!


Recommended Posts

Wchodzę sobie na airsoftguns. Oglądam nowe shotguny BIZON. Sam nie wiem co robię, wchodzę sobie w karabiny sprężynowe i..... Kałachy cymy dostępne!!! Sytuacja w chinach najwyraźniej sie poprawiła skoro wcześniej była dostawa elektryków cymy.

Edited by Rudy1002
Link to post
Share on other sites

Ja obrzymka kupiłem od kolegi + 2 magi za 30 zł

pochodził 3 miesiące i padł :)

Ale skubany miał moc !

 

CzoRtt sorry za offtop ale przecież w Świebodzinie jest największy TEAM ASG w polsce. Z tego co pamiętam zwą się JHS Świebodzin.

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

Czekamy na odpowiedź Świebodzina.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Czyli, że nie będzie służyć do strzelania, a do wyglądania :)

 

Jak z kolorami "drewienek"? Bo YT widziałem na niektórych filmikach, że kolor przechodzi w pomarańcz - jak to jest faktycznie?

 

Tłumik płomienia jest demontowalny? Jest tam gwint?

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites

Kolor okładzin jest zbliżony do tych z CM.028, choć może trochę jaśniejszy. Ale wygląda znacznie lepiej niż przykładowo CM.022. Ogólnie replika wygląda znośnie. Bliżej jej do repliki, niż do zabawki ;).

 

Odnośnie tłumika - nie pomogę, bo w tej chwili nie mam możliwości jego pomacania (i nie wiem, kiedy będę miał).

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam słowa poprzednika.

 

PS: Jesteś pewien, że zdjęcia dotyczą tej samej repliki? Wydaje mi się, że tym pierwszym okładzinom jest zdecydowanie bliżej do CM.022. AK sprężynowe i tani elektryk Cymy wyglądają z zewnątrz dość podobnie - różnią się głównie wagą oraz właśnie kolorem okładzin - z tego powodu może się okazać, że jakiś sprzedawca wrzucił identyczne zdjęcia dla obu produktów, bo nie chciało mu się obrabiać właściwych.

Link to post
Share on other sites

Tak jak myślałem - w pierwszym linku są zamieszczone zdjęcia z elektrycznej wersji - CM.022 ;). Jestem tego na 99% pewien. Dopiero ostatnie zdjęcie z pokazanym zestawem dotyczy sprężynowej wersji - P.1093. Moje przypuszczenia zdaje się potwierdzać inne umiejscowienie suwaka od systemu hop-up w tych dwóch replikach :).

 

Jutro powinienem mieć możliwość zerknięcia na CM.022, to będę jeszcze bardziej pewny.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wiesz co, mam tą replikę (sprężynowe AK Cymy) właśnie przed nosem i nie wydaje mi się, aby okładziny były jakoś na stałe przymocowane do reszty, a więc powinno się dać je wymienić. Porobiłem kilka fotek, jednak są słabej jakości. Wrzucę je, jak będę miał możliwość zrzucenia zdjęć z komórki. Nie mam jednak w chwili obecnej dostępu do CM.028, by porównać okładziny i sposób ich montowania więc nie jestem w stanie powiedzieć, na ile są one do siebie podobne.

Link to post
Share on other sites

Przyglądam się i przyglądam i wygląda to wszystko podobnie, choć nieidentycznie.. Hmm. Nie chcę rozbebeszać repliki sklepowej (bez ingerencji w replikę udało mi się jedynie zdjąć górną okładzinę, która była na zatrzaskach. Nie za bardzo mam możliwość wrzucenia fot, gdyż nie mam jak ich zrzucić z telefonu..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...