Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najmocniejsza sprężyna


Recommended Posts

Witam, szukałem na forum- nie ma... Dokładnie chodzi mi o to gdzie można dostać dość mocną/ najmocniejszą sprężynę do ASG ? (nawet jeśli musiałbym naciągać ją nogą) (bodajże M220 ?) Cel ? Próbuję zrobić karabin snajperski. W końcu spawarka, tokarka itp nie są mi obce a chciałbym zobaczyć co mi z tego wyjdzie. (Mogę liczyć na wsparcie ojca- 20 lat był mechanikiem więc może nawet nie będzie tak źle)

Edited by Feiro
Link to post
Share on other sites

Napisałem, ciekawe ile będzie kosztować. Co do repliki to żadna z jej części nie będzie kupiona- oprócz sprężyny i rurki 6mm jako lufy. Reszta zrobiona będzie z własnych zapasów metalu w garażu. Wygląd przypuszczam będzie 2-3/10 ale ta satysfakcja- bezcenne...

Link to post
Share on other sites

xel20 dobrze napisał ;)

zawyżone czyli np M120 nazywają M130 (liczba podanych m/s jest za wysoka niż w rzeczywistości) a u guardera jest odwrotnie, zaniżają czyli M120 u nich nazywa się M110 (dane tylko dla przykładu).

 

Ło Jezus Maria. Musiałem 3 razy przeczytać, aby zrozumieć. ;D

Link to post
Share on other sites

Guarder produkuje sprezyny serii SP....

 

Wiem, że guarder produkuje SP, ale ogólne oznaczenia sprężyn to M a nie SP, dlatego podałem właśnie M a nie SP. W nawiasie napisałem, że dane są tylko dla przykładu. Gdybym raz dla promyka pisał Mxxx i dla guardera SPxxx to wszystko jeszcze bardziej by się mieszało ;) Z tym np M120 raczej mi chodziło o to, że to sprężyna dająca +/- 120 m/s a nie konkretny model.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...