Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Mam jeden cholernie ważny problem.

Mianowicie, po zakupieniu komory PDI i zamontowaniu jej na tych śmiesznych śrubkach, odstaje ona za bardzo i traci na szczelności. Teraz będę się zabierał za mancrafta w najbliższym czasie i zastanawiam się co z tym faktem zrobić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie, przepraszam, że od razu z pytaniem ale spróbuje trochę ponarzekać;) Kupilem z drugiej ręki moje wspaniałe m24 wszytsko stock, niewiele używana z tego co widziałem. Drugi dzień i poszła prowadnica sprężyny. Ale na szczęściu kumpel w robocie zrobił mi ładną na cnc i wyniosło mnie to całe 13zł.

Od ostatniego tygodnia zmagam się z problemami:

1. Po przeładowaniu blokuje się spust. Nalezy go zablokować wajchą, potem odblokowac i dopiero można strzelać. Przesmarowałem mechanizm spustowy, nie otwierając go, dało efekt na około 10 strzałów. Co zrobić?

2. Mam duże luzy na rączce przeładowania mimo, że jest dokręcona na maksa. Razem z rączką ruszą się też cały zestaw cylindra, przez co pojawiły mi się rysy na cylindrze z zewnątrz.

Panowie pomocy.

Link to post
Share on other sites

To stock.. Zespół spustu do wymiany. Też próbowałem to naprawić. Co do luzu na dźwigni to możesz wytoczyc środek i wbić lepiej dopasowaną tulejkę np. z brązu. Co do rysowania cylindra to możesz u tokarza dorobić lepsze krążki z teflonu. Cylinder pewnie też długo nie pociągnie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

To, że jedna komora może mieć złe wymiary, nie oznacza, że wszystkie są takie. Jedna opinia na internecie nie może być opinią decydującą o danym produkcie. Nie twierdzę, że jest dobra. Możliwe, że tak nie jest. Myślę jednak, że warto poznać więcej recenzji na temat tej komory.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja używam tłoka, cylindra i sprężyny. Sprężyny mają mocne. Może nawet bardziej niż guarder. Tłok u mnie jest krzywy co widać na tokarce i gołym okiem. Mam starszą wersję tłoka. Cylinder musiałem sam polerować bo nie było żadnych fabrycznie polerowanych jak kupowałem. Niepolerowany gorzej się przesuwa przy naciąganiu i pewnie będzie zdzierał oring na tłoku.

Najgorsze jednak teraz jest to że kupiłem lepszy tłok King Arms z oddzielną głowicą i okazało się że nie pasuje do tego cylindra. Cylinder jest za wąski i tłok wchodzi tak ciasno że trzeba go wbijać.

Strzelać się da. Osiągi są dobre ale z kultury pracy i wygody z tymi częściami nie jestem zadowolony. Moim zdaniem lepiej kupić tłok King Arms lub Laylaxa ze specshopu. Tylko nie wiem jaki cylinder. PDI nie jest tani :P. Chyba, że z serii Raven ale to też shit podobno.

 

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk 4

Edited by Skilrod
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam. Komorę hop up AirsoftPro kupiłem kilka dni temu, w komplecie nie było 2 z 3 śrubek do mocowania lufy, ale poradziłem sobie z tym znajdując je u siebie w domu. Jest bardzo lekka ale sprawia wrażenie solidnej, po zamontowaniu częsci kupionych razem z komorą (tłok, cylinder, głowica cylindra i prowadnica sprężyny- wszystko airsoftpro, oraz komora i lufa precyzyjna madbull 590mm 6.03mm i tłumik) i samej komory zacząłem strzelać. szło nawet nieźle, na 65m miałem skupienie nawet niezłe ( trafienia w głowę i "klatkę piersiową" celu przypominającego sylwetkę człowieka) ale co piąty strzał "uciekał" mocno w górę i prawo. nie wiem skąd się to brało ale nie za bardzo zdążyłem to zbadać bo po 45 strzałach rozpadł mi się magazynek. To tyle co mogłem napisać o samej komorze.

 

Ja używam tłoka, cylindra i sprężyny. Sprężyny mają mocne. Może nawet bardziej niż guarder. Tłok u mnie jest krzywy co widać na tokarce i gołym okiem. Mam starszą wersję tłoka. Cylinder musiałem sam polerować bo nie było żadnych fabrycznie polerowanych jak kupowałem. Niepolerowany gorzej się przesuwa przy naciąganiu i pewnie będzie zdzierał oring na tłoku.

Najgorsze jednak teraz jest to że kupiłem lepszy tłok King Arms z oddzielną głowicą i okazało się że nie pasuje do tego cylindra. Cylinder jest za wąski i tłok wchodzi tak ciasno że trzeba go wbijać.

Strzelać się da. Osiągi są dobre ale z kultury pracy i wygody z tymi częściami nie jestem zadowolony. Moim zdaniem lepiej kupić tłok King Arms lub Laylaxa ze specshopu. Tylko nie wiem jaki cylinder. PDI nie jest tani :icon_razz:. Chyba, że z serii Raven ale to też shit podobno.

 

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk 4

Witam, mam pytanie odnośnie polerowania cylindra. W jaki sposób można wypolerować cylinder z zewnątrz, pytam o narzędzia i no nie wiem ew. ziarnistość papieru? Mam narzędzia którymi mógłbym coś chyba zdziałać: szlifierka kątowa, szlifierka stołowa na okrągły papier jak i taśmowa, czy może poradzę sobie sam?
Link to post
Share on other sites

Szlifierka Ci się nie przyda. Raczej wiertarka. Zaciska końcówkę cylindra w wiertarce, bierzesz papier, zaciskasz ręką na cylindrze i obracasz nim. Jeżeli nie masz talentu do takich robót to odradzam bo można sobie zniszczyć cylinder jak np. przekręci się w wiertarce. Ja polerowałem też środek w miejscu pracy oringu ale to jest jeszcze trudniejsze. Można użyć jakiegoś druta z nawiniętą gąbką i papierem z wierzchu.

 

Jaki papier? Nie pamiętam dobrze od jakiego zaczynałem. Jeżeli zaczniesz zbyt drobnym to dużo zuzyjesz i będziesz długo ścierał. Jeżeli użyjesz zbyt grubego to zrobisz głębokie rysy i będzie trzeba zetrzeć sporo cylindra żeby znikły.

Myślę, że możesz zacząć od 1000. Później 1200, 1500, 1800, 2000. Na koniec zamiast papieru bierzesz szmatę, nakładasz pastę polerską (kupisz w samochodowym) i polerujesz na lustro. Smarujesz smarem o dużej przyczepności, żeby na długo na cylindrze pozostał jego film ochronny i gotowe.

A i papier ścierny musisz cały czas przepłukiwać wodą. Ścieraj w misce z wodą np. Tylko żebyś wiertarki nie zamoczył ;d.

 

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szybką odpowiedź, przydatna na pewno bo nie spodziewałem że aż taka ziarnistość papieru :icon_biggrin: nie znając się trochę myślałem raczej o 500-800. Przy okazji jestem ciekaw jak rozwiązujesz problem magazynków SW? bo już 6 potrzaskało mi się w rękach po około 50-80 kulkach każdy. wiem żeby nie ładować za dużo podobno pomieści 25, zalecane jest 20 a ja ładuję 5. więc to nie wina zbyt dużej ilości kulek. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Ja ładuję po 13 kulek. Więcej jest ciężko i nie chce żeby powstawały przy ładowaniu uszkodzenia na miękkich kulkach. Z magazynkami SW już tak jest i nie poprawisz ich. Mi raz z gunfire przyszedł połamany w kawałkach :P. Zamawiałem też magazynki CA i przerabiałem ale nie warto bo są 2x droższe a nie lepsze... Mają słabszą sprężynę i nie podają z czasem ostatnich kulek.

W magazynach SW podciąłem tylko sprężynki od blokady magazynka żeby łatwiej się wypinały w rękawiczkach. Tylko trzeba je rozbierać żeby to zrobić z tego co pamiętam.

 

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

Dzięki bardzo, jednak nic więcej się nie da zrobić, chyba po prostu co sezon muszę wydać te kilkadziesiąt złotych na kilka magazynków.

 

 

Jeszcze jedno małe pytanko w sprawie tych magazynków od SW? Gdzie je można kupić bo rok temu kupiłem 3 na gunfire ale dzwoniłem do nich i chyba w tym sezonie nie planują dostawy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Ma ktoś jakiś dobry i tani pomysł na zepsute zaczepy spustu? Odpada zakup zespołu spustu od PDI oraz LayLaxa z powodu wysokiej ceny. Czy te seary pasują do stockowego zespołu spustu M24 SW?

 

http://www.specshop...._-_Trigger_Sear

 

http://www.specshop....o_APS_96,_APS_2

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...