Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A ja powiem to co zwykle mówi Dexter. Tokyo Marui. I nie mówcie, że to strasznie drogie itp. Można wyrwać bardzo dobre oferty - np ja G17 od TM w stanie idealnym, z dodatkowym magiem, wymienionymi paroma częściami kupiłem za 300zł.

 

A, no i w KWA jest problem z hopkiem - przynajmniej w moim NOWYM Glocku HU rozregulowywał się samoczynnie od strzelania.

Link to post
Share on other sites

Zadowolenie zadowoleniem ale cóż, który z Was miał więcej niż jednego gaziaka?

 

 

Z tych dwóch to ja polecę SIGa KJW jesli już. Jest w standardzie Marui, w razie czego masz od zaje... części zamiennych. Glocków KSC i KWA wystarczająco naoglądałem się na serwisie i stwierdzam, że w tej klasie cenowej są lepsze opcje. Przereklamowane po prostu.

 

A i tak polecę dowolną używkę TM. Taka sama kasa a o wiele lepszy sprzęt.

Link to post
Share on other sites
na samą klamkę chcę wydać do 450zł

dexter co byś polecił w takim razie (wolę nową klamkę niż używaną)

Za 450zł nową klamkę to z czystym sumieniem... raczej nic. Ewentualnie coś z systemem 7 od KSC lub KSC KWA. Mam USP compacta i jest ok ale bez rewelacji. Ale i tak o wiele lepiej :D używkę TM.

 

Otto, sądzę, że większość gazówek by to wytrzymała, to jednak nie chodzi o to do końca. Raczej o to jak replika działa po roku strzelania itp.

Link to post
Share on other sites
(...)Sig Sauer P226 :http://www.taiwangun.com/pistolety_gazowe/kp-01_kjw-451.html którą klamkę byście polecili jeśli chodzi o firmę??
Nie polecam, niska trwałość, w naszej grupie mamy 4 i wszystkie już trafiły do serwisanta, a awarie trudne do usunięcia z uwagi na trudnodostępne części zamienne.
Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie zbyt mała pojemność magazynka, cena nie adekwatna do użytkowości, kolorystyka nieciekawa. To moje subiektywne, odczucia de gustibus non est disputandum. Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Dexter czy nowe kwa czasem nie ma innego systemu teraz? NS2 to nie system7 raczej... jeden gosc miał kwa g17 i przestał działac po połowie roku bo własciciel chyba nie wiedział czym jest olej silokonowy... moj sig p226 tm działa 2gi rok bez problemów

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

Seria hi capa znaczy od TM? Jedne z lepszych gazówek. Czy od WE? Nie polecam niczego od WE z pistoletów.

 

O Sigmie sie nie wypowiem.

 

Nic nie wiem o jakimkolwiek nowym NS2. Glocki KWA nie mają systemu 7. I gaziaki zazwyczaj psują się od nadmiaru smaru, brudu lub nieprawidłowej obsługi.

 

A Co myślisz o Gaziakach od Army ?

Wyglądają ładnie no i cena przystępna. ?

A dokładniej chodzi mi o 1911 MEU

Edited by Syriuszzabujca
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Colt, ale przez jakiś czas miałem kontakt z dwoma egzemplarzami Glocka 17 od Army i oba miały ten sam problem - zamek nie odbijał do końca i pistolet się zacinał. Testowane na różnych rodzajach gazu. Jeśli podobnie miałaby się mieć sprawa z Coltem, to ja bym podziękował.

 

A odnośnie klamek KWA - mam Colta KSC/KWA wypuszczonego pod szyldem ASG (STI Tactical) - miał już drobną awarię, a w niskich temperaturach miewa humory.

Link to post
Share on other sites
GLock ARMY a colt ARMY to niestety zupełnie inna bajka.

Na plus czy na minus dla Glocka?

Domyślam się, że dało się naprawić ten problem, ale repliki nie były moje, nie chciałem grzebać. No i jestem pewny, że nawet jeśli doszedłbym do tego co było problemem, to na pewno zajęłoby mi to znacznie dłużej niż 30 sekund jako, że w gaziakach rzadko grzebię więc tylko zostaje mi pozazdrościć umiejętności.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...