Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie rodacy.

Chciałbym kupić tłumik do ak cymy , który nie tyle co ma dokładnie wytłumiać replikę ,a zmieniać jej głos z typowego piszczenia cymy na taki stłumiony , jakby zbasowany , mam nadzieje ,że wiecie o co mi chodzi.

 

Szukałem trochę (co było trudne bo szukajka nie reaguje na słowo "tłumik") i podobno tłumiki king armsa są dobre.

Nie chcę wydawać na to dużo pieniędzy , ponieważ ma to rolę tylko stylistyczną a nie praktyczną.

 

Chciałbym aby tłumik nie przekraczał 15 cm , a najlepiej zamknął się w 11cm.

Najchętniej był bym za tym http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_tlumiki_d_wieku/tlumik_d_wieku_typ_stubby_silencer_p_j-649.html

Ponieważ jest tani , ale nie mam pojęcia czy dobry.

 

Mój drugi typ to ten http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_244&products_id=5898&name=King_Arms_-_Tlumik_Delta_Force_Silencer_-_14mm_CW/CCW

 

Nie chciałbym przekroczyć 100 zł , czy do tej ceny kupie coś co ma coś więcej niż tylko wygląd tłumika ?

Link to post
Share on other sites

Żeby wyciszyć replikę nie tylko jest potrzebny tłumnik, najlepiej jeszcze przesmarować, wypodkładkować zębatki w GB i wymienić głowice na ciche.

 

Ja tak u siebie w MP5 mam, w połączeniu z zintegrowanym tłumnikiem (SD2), cichymi głowicami tłoka i cylindra Systemy na prawdę to ładnie cicho chodzi.

Link to post
Share on other sites

O ile jest miejsce, troche pomaga... Aby dokladnie wyciszyc replike najlepiej zamontowac silnik (poprawcie mnie jezeli sie myle) z magnesami neodymowymi, MOSFET z AB, wylozenie GB mata, zestaw cichej glowicy tloka, zebatki helikalne, tlumik dzwieku... No i oczywiscie dobre podkladkowanie/przesmarowanie.

Edited by Graven
Link to post
Share on other sites

Chłopaki nie zapominajcie ,że to cyma , która nie wiadomo kiedy lubi się psuć, dlatego nie chciałbym grzebać w GB.

Po prostu chciałbym abyście mi powiedzieli czy te tłumiki które wymieniłem w pierwszym poscie są dobre , a jeżeli nie to podali takie które będą spełniać swoje zadanie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jeżeli chodzi o PBS-kę .... posiadam, ale zapomniałem jakiej firmy :icon_biggrin: jak dla mnie za ciężka, ponieważ środek ciężkości przechodzi na lufę i ma 20 cm długości, ale przyjemny basowy odgłos strzału jest i tylko dlatego lubię strzelać z PBS-1 :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...