Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

tzn. ja nie mam zamiaru wymieniać GB tylko pytam się bo nie wiem czym się różni a GB v2 (long) jest już zamontowany w SR-25 który chcę kupić i chciałem się dowiedzieć czy ten GB jest dobry czy kawałek chińskiego szajsu. A jeśli jest niedobry to na jaki najlepiej wymienić.

Link to post
Share on other sites

tzn. ja nie mam zamiaru wymieniać GB tylko pytam się bo nie wiem czym się różni a GB v2 (long) jest już zamontowany w SR-25 który chcę kupić i chciałem się dowiedzieć czy ten GB jest dobry czy kawałek chińskiego szajsu. A jeśli jest niedobry to na jaki najlepiej wymienić.

Sobie poszukaj na forum! Jest masa takich tematów i pewnie jeden konkretny, zapoznaj się z regulaminem.

 

dobry_mudzyn_z_afryka MILCZ bo osioł jesteś i niepotrzebnie zabierasz głos, co czytam Twój post to większa bzdura.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Bojeq:

wcale mi na tym nie zależy, nie jestem takim serwisantem jak np AnR, który regularnie dostaje repliki do serwisu, nie robię tego "zawodowo", raczej pomagam kumplom z mojego i innego zaprzyjaźnionego teamu. Piszę w wielu tematach bo lubię rozmawiać o asg i dowiadywać się nowych rzeczy a to forum mi to umożliwia, dlatego biorę w nim czynny udział. Wiem, że może to wyglądać tak jak napisałeś ale nie jest to moim celem.

Link to post
Share on other sites

"może" nie znaczy "musi", w longu masz więcej miejsca w cylindrze więc więcej powietrza jest sprężane. Zakładając, że wszystkie cześći z krótkiego GB wsadzimy do longa (te co sie da) to powinniśmy mieć kilka fps więcej.

To co się da? A co się da wsadzić, oświeć nas proszę.

Link to post
Share on other sites

Np głowicę tłoka i cylindra, dyszę (nie każda będzie szczelna), zębatka silnikowa, zębatka środkowa, zespół styków, silnik, antyrewersal

 

@Dexter, takie detale jak sprężynki czy śróbki to chyba można pominąć bo to chyba oczywiste ;)

W takim razie jeśli długośc kabli starczy to je też można wymienić :P

Edited by dobry_mudzyn_z_afryka
Link to post
Share on other sites

No tak ale zależy z czego bierzemy tą dyszę, od tego jaką ma długość zależy czy będzie się uszczelniać na gumce czy nie. Jak będzie za krótka to stracimy trochę fpsów, oczywiście można podszlifować "czoło" popychacza ale nie o to chodzi. W każdym razie nie ważne bo schodzimy z tematu.

Edited by dobry_mudzyn_z_afryka
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...