Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stała kolba + jednopunktowe zawieszenie.


Recommended Posts

Moi drodzy,

 

mam na oku zakup C15 formy ICS ze stałą kolba ( http://madonion.eu/C15_p5.html ).

Od początku mojej przygody z ASG używałem jednopunktowego zawieszenia bungge i nie chciałbym zmieniać swoich przyzwyczajeń.

 

Czy jest możliwość zamontowania przy tej kolbie zawieszenia jednopunktowego?

Czy może konieczne jest zakupienie jakieś konwersji lub czego takiego

http://www.ebairsoft.com/rifle-sling-swivel-kinds-selected-p-1006.html ?

 

Bardzo proszę o pomoc... Miałem już nadzieje, ze znalazłem swoją idealną replikę.

Link to post
Share on other sites

Ja bym w miejscu gdzie jest sruba od stopy kolby wkrecil takie oczko jak sie zyrandole wiesza, ewentualnie to zawieszenie, ktore jest oryginalnie mozna chyba przekrecic na bok (tak przynajmniej bylo w Stubby Killer) i mozna wtedy zawieszenie jednopunktowe stosowac.

 

Widzialem tez kobly stale z tzw "wcisnij kropkiem", ale zadko u nas dostepne- na Alledrogo byly ostatnio.

Edited by Ru-D
Link to post
Share on other sites

Możesz jeszcze to rozwiązać tak jak nosili w pewnym serialu:

 

bfad484c72fa865bm.jpg

Takie rozwiązanie moim zdaniem zaprzecza idei 1-punktówki.

Co do tematu - kawałek pętelki ze sznurka przyklejonej kilkoma warstwami taśmy do kolby w odpowiednim miejscu. Dla bardziej ambitnych - pętla zszyta z taśmy (z doszytym oczkiem z taśmy do zaczepienia pasa) na odpowiednią średnicę tak aby trzymała się na kolbie przy łączeniu z korpusem, zakładana na kolbę przed przykręceniem jej do korpusu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...