Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki akumulator do CM.028-A ?


Recommended Posts

co ma piernik do wiatraka? Jak dużo strzela to wystrzela. Zawsze lepiej jest mieć zapas w pojemności między innymi dlatego iż ogniwa o takich parametrach zwykle chętniej oddają prąd w dużych ilościach a to przekłada się na lepszą reakcję na spust i rof ;). Zresztą na dużej imprezie jak jesteś ciągle w środku jakichś walk taki aku nie wystarczy na cały dzień,a przynajmniej nie dla mnie ;D.

Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie po co chcesz kupować pakiet z serii Ni.. jeżeli w innym poście piszesz ze będziesz używał ładowarki IMAX . Czy nie lepiej kupić pakiet lipo tym bardziej ze są tańsze a i w replice masz miejsce.

 

Wejdź na allegro i poszukaj sobie lipka albo 7,4V z 30C albo 11.1V 15C jeżeli boisz się o bebechy repliki.

Link to post
Share on other sites

NiXX są przeznaczone do ASG a Lipo do modelarstwa. Z resztą czytałem, że Lipo polecane są dla tych bardziej doświadczonych czego nie można powiedzieć o mnie :P A i jeszcze pytanie, czy taka bateria Nicd 8,4V 1200mAh, którą miałem w zestawie to po naładowaniu ładowarką również z zestawu można powiedzieć, że jest już stracona ? Nie została z formatowana i była w połowie naładowana gdy do mnie przyszła. Doładowałem ją na maksa i teraz sobie spokojnie leży w pudełeczku.

Link to post
Share on other sites

To źle słyszałeś. Ciekawe jak niedoświadczony ma sie zamienić w doświadczonego bez spróbowania.

 

Może myślisz,ze to nie dla Ciebie bo masz młody wiek. Mylisz się. Li po to normalne akumulatory. O ile nie będziesz ich dźgał i łąmał na pół to się nic nie stanie.

 

Więc kup lipo i nie spamuj więcej.

 

a ładowarkę masz zajefajną więc teraz tylko lipo za 50-120 zł jaki chcesz. Poczytaj..

Edited by maczo007
Link to post
Share on other sites

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

bzrura. szukasz sklepów modelarskich, wchodzisz w dział aku lipo i patrzysz po wymiarach i znajdziesz ich multum. Wymiary takiego aku to 160x48x24mm jeśli aku będzie mniejszy na 3 wymiarze, to naklejasz mu kilka pasów izolki, żeby nie latał, jeśli nie lubisz gdy coś ci lata w kolbie lub boisz sie go poobijać

 

PS. do kontroli napięcia masz wszelkiego typu przęczyki i alarmu a jeśli znajdziesz pakiet o większej pojemności to nawet za często nie będziesz musiał sprawdzać.

przy 6v to ci silnik nie uciągnie już sprężyny

Edited by zaki123
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...