Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C (CM003) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Jak dla mnie ta replika nie ma żadnej wady poza jedną: nie jest NIGDZIE dostępna.

 

Również pilnuję sklepy już od długiego czasu aż w końcu będzie dostawa - wszędzie jest produkt "chwilowo" niedostępny. Na gunfire nie mają pojęcia kiedy będzie a obsługa taiwangun napisała mi, że dostawa cm.003 będzie dopiero w połowie lipca, a do tego czasy zniknęła z ich oferty.

Link to post
Share on other sites

Przeglądam gunfire, taiwangun, zbrojownie i specshop i jeszcze kilka innych sklepów i jakoś nikt ich w ofercie nie ma od 2 miesięcy, za to magicznym sposobem w zagranicznych sklepach mają i to z zapasem :(

 

a na allegro znalazłem tylko TO

jakim trzeba być "geniuszem" żeby do seryjnego gearboxa sprężynę 150 wstawić

Link to post
Share on other sites

Przeglądam gunfire, taiwangun, zbrojownie i specshop i jeszcze kilka innych sklepów i jakoś nikt ich w ofercie nie ma od 2 miesięcy, za to magicznym sposobem w zagranicznych sklepach mają i to z zapasem :(

 

a na allegro znalazłem tylko TO

jakim trzeba być "geniuszem" żeby do seryjnego gearboxa sprężynę 150 wstawić

 

Na zbrojowni od jakiegoś czasu jest news,że dostawa m.in. Cymy będzie w czerwcu,pewnie wtedy gietka się u nich pojawi.

Link to post
Share on other sites

Tylko pewnie po "złodziejskich" cenach jak ostatnio.

 

Jak była promocja to zniżki drużynowej nie nalicza :)

Mi to tam nawet na rękę bo właśnie podbili cenę i wychodzi mi taniej niż z promocją

 

Edit: Polecacie coś jeszcze kupić do tej broni na start poza gumką hu przezroczystą guardera ?

Edited by kamilll3
Link to post
Share on other sites

w moim przypadku totalnie magazynek King Arms nie pasował, a dodam że na strzelance próbowałem go wbić do G36C Tokyo Marui i również nie pasował. Właściciel tej TM, twierdził że w jego asortymencie miał 2 magi od KA i pasowały bez problemów.

ja ze swoim podszedłem do SpecShopu i wymieniłem na Boyi.

... z magazynkami jest po prostu loteria. najlepiej iść z gniazdem magazynków do sklepu, dać je sprzedawcy i niech coś dopasuje. niestety nie wszyscy mają sklep ASG w pobliżu:(

Link to post
Share on other sites

Byłem ostatnio w Cytadeli ASG w Warszawie i mieli co najmniej jedną sztukę g36 cymy.

Co do tłoka - jest wytrzymały, mam g36 cymy od Ponad roku i jest cały i zdrowy. Od niedawna mam założoną sprężynę m130 Guardera i hula aż miło.

Za to fabryczna głowica tłoka rozpadła się na firmowej sprężynie już trochę temu.

Link to post
Share on other sites

dzisiaj przyszła moja cm003 i wrażenie jest bardzo pozytywne, ale mam jeden mały problem.

Jak zdemontować front grip żeby móc zamontować baterię? Dobra już znalazłem, ale po podłączeniu karabin nie działa... Batke trzeba naładować czy ona już jest naładowana?

z góry dzięki

Edited by luki728
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...