Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4a1 King Arms GBB


Recommended Posts

Witam ! Patrząc wczoraj na produkty WCG shop znalazłem fajnego gaziaka . M4a1 King Arms GBB.

Cenka w sumie nie jest wysoka ,bo tylko 255$ . Jeżeli dolar stoi teraz 2.85 to wychodzi nam ,że za replikę trzeba zapłacić 726.75zł za orginalnego gaziaka. Ewentualnie dodatkowe koszty to nie problem :D

Wracając do tematu. Mam kilka pytań co do niego.

Po pierwsze - jest ktoś właścicielem takiej repliki ?

Jak wytrzymują części ?

Wady? Zalety ?

 

Byłbym wdzięczny jakbyście pisali o nim recenzje.

 

Z góry dzięki

Anaruk

Link to post
Share on other sites

no okej ,lecz jak by to powiedzieć mam znajomych mieszkających w Chinach . To nie żart. Rok temu przyjechali zwiedzać Kraków a wcześniej poznaliśmy się poprzez Facebook. Gdy oni przyjechali spotkaliśmy się i zacząłem im opowiadać "ciekawostki" o Krk. Więc nie trzeba płacić za cło i vat.

W sumie taka przesyłka może kosztować około 50$ więc 150zł na oko.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Jestem posiadaczem od niedawna owej M4 GBB KA

Nie długo musiałem czekać by coś się posypało Sprzęt prawidłowo działał ok 1,5 godz

Padła dość dziwna część bo raczej w tak krótkim czasie jest to nie możliwe by mogła ulec uszkodzeniu przez normalne użytkowanie Mianowicie Część tłoka wpychająca kulki z maga do komory

Jedna strona uległa lekkiemu starciu co spowodowało że tylko jedną kulkę usadowioną w magu po przeciwnej stronie może wepchnąć do komory bo na drugą niestety brakuje materiału roboczego

Jak dla mnie sprawa śmieszna Rozumiem gdyby stało się to z gnatem za 500 zł czy z jakiejś drugorzędnej Chińskiej klasy szpejem Ale ten bubel wyprodukował sam KING ARMS a sprzedał mi go sklep GUNFIREE który krzyknął sobie za niego 1300 zł A gdy odesłałem go z reklamacją dostałem odpowiedź że to z winy użytkownika

Nie polecam

Jeśli ma ktoś jakąś ciekawą propozycję jak to naprawić bez konieczności wymiany całego tłoka to proszę niech napisze

 

Druga sprawa przechlapana odnosi się do części dedykowanych lub zamiennych do tego modelu praktycznie nie ma nigdzie Bynajmniej ja się nie natknąłem Może bardziej ambitny szukacz znajdzie Mi niestety się to nie udało

Nie mówiąc już o sprawie tak podstawowej jak np Magi do owej repliki

Na 1 stronie i to jeszcze zagranicznej znalazłem odpowiednik w dodatku za taką cenę że chyba kogoś tu zdrowo poroniło Totalny dramat

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o części zamienne o ich braku na rynku dowiedziałem się dopiero po mojej awarii gdy szukałem rozwiązania na mój problem Nigdzie w cześniej nie było wzmianki gdziekolwiek o tym że zdobycie części zamiennych graniczy z cudem To też uśpiło moją czujność

i niestety dałem się wykorzystać ludzią którzy biją na takich "jeleniach" swoje kokosy

Link to post
Share on other sites
Jeśli ma ktoś jakąś ciekawą propozycję jak to naprawić bez konieczności wymiany całego tłoka to proszę niech napisze

 

 

Wysyłasz replikę wraz ze stosownym pismem w sprawie REKLAMACJI. Zacytuj dużo artykułów z ustawy z 17 lipca 2002, zaznacz, czy oczekujesz naprawy czy może wymiany na nową sztukę. Nie daj się robić w wała sklepowi!

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o części zamienne o ich braku na rynku dowiedziałem się dopiero po mojej awarii gdy szukałem rozwiązania na mój problem Nigdzie w cześniej nie było wzmianki gdziekolwiek o tym że zdobycie części zamiennych graniczy z cudem To też uśpiło moją czujność

i niestety dałem się wykorzystać ludzią którzy biją na takich "jeleniach" swoje kokosy

Przecież King Arms robi w standardzie WA! Szukaj części na EBAY, jest ich pełno.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Witam

Czy ktoś orientuje się jakich innych firm magazynki bez problemu pasują do M4 King Arms?

w sieci jest trochę mętlik, czytałem o pasujących częściach WE, ale magazynek jest zupełnie inny, ktoś pisał, że pasują G&P i niby też mają ten bolec z boku... Ktoś może coś polecić, bo King Arms wszędzie wyprzedane jak patrzę..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...