Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, Mam M15A4 CA ok.410 FPS kupiłem gumke Systemy prosze o pomoc przy dobraniu dystanserka

kupiłem te: http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_gumki_hop-up/zestaw_dystanserow_poprawiajacy_tor_lotu_kulki_p_j-1118.html

ale prosze powiedzieć które lepsze te P&J czy moze ten gratisowy do przezroczystej guarderki ?

 

Pozdrawiam Patryk.

 

 

Lepszy bedzie ten typu H od PJ

Link to post
Share on other sites

Miałem, mam i montowałem ich sporo. Dystanser to dystanser, w przypadku tych dystanserów typu H. W gumowych dystanserach, ogólnie elastycznych ma znaczenie producent. W przypadku sztywnych dystanserów- w zasadzie nie. Porównywałem MB, PJ i te z GF. Najbardziej przypadły mi do gustu PJ. Sztywniejsze chyba niż MB, tanie, mam na miejscu (Kraków) itp. Za taką kasę to warto- różnica jest zauważalna.

 

 

Przez to, że dystansery te są sztywne nie "dopasują" się tak do kulki wewnątrz gumy HU i dlatego sa sprzedawane po dwa. Można powiedzieć, że przy sztywnym dystanserze zakres regulacji się zmniejsza. Zazwyczaj czarny kreci dobrze, jeśli jednak masz wyregulowane na minimum a HU mimo to podkręca mocno- wymień na biały.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...