Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

W opisie repliki w specshop-ie widnieje takie cuś : "W replice można także stosować dedykowane do niej magazynki zasilane nabojami CO2 12g. " . Wzmianka o magazynkach na CO2 jest nawet w recenzji repliki na wmasg-u. Czyżby te magazynki były tylko mitem ? ; )

Link to post
Share on other sites

Napisałem maila do specshopu z zapytaniem czy będą mieli te magazynki u siebie na stanie, lub czy ew. będzie możliwość ściągnięcia owych magów przez nich. Pożyjemy zobaczymy. ; )

 

Pozdro !

 

Tylko powiedz mi jaki jest sens żeby spec ci to ściągał, skoro za śmieszną opłate (ja za 6 części zapłaciłem 3$ za przesyłke) wyślą ci to i dostaniesz to w 1-2 tygodnie bez prowizji sklepu. W temacie o m4 kjw jest podany dokładny wzór maila do KJW, odpisują bardzo szybko i bardzo miło :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ok, po dłuższych oględzinach i posiadaniu repliki, postanowiłem napisać o niej kilka rzeczy. Wykonanie: jak najbardziej w porządku, brak nadlewek zarówno na plastikowych elementach jak i metalowych. Szyny RIS są wykonane z kompozytu, ale ciężko będzie je uszkodzić :icon_razz2:. Regulacja hopa jest płynna, i wymaga cierpliwości w ustawianiu. Magazynek: metalowy, mieści ok 30 kulek, jest w porządku, co prawda trochę chybocze, ale na szczęście nie wpływa to na osiągi. (W dodatku pojawiły się zza granicą magi na CO2). Blow back może ramienia nie urywa, ale jest na prawdę przyjemny dla ucha.

 

Na razie to tyle mojej strony :icon_razz:

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...