Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czy to sie oplaca?


Recommended Posts

Na wstepie zeby nie bylo niepotrzebnego bluzgania typu "uzyj mozgu lub poczytaj" poniewaz czytalem rozne posty i mam mieszane odczucia i jestem troche zdezorientowany. Dlatego potrzebuje szybkiej prostej odpowiedzi na moje pytanie, czy oplaca sie to kupic http://www.gunfire.pl/product-pol-1152194760-M4CQB-A-K.html . jesli macie jakies sugestie to prosze piszac. Wyczytalem ze warto kupic ladowarke mikroprocesorowa(tania jesli takowa istnieje ) do tego typu akumulatora,, i tu prosze o przedstawienie jakiegos linka . Dziekuje z gory. Pozdrawaim

Link to post
Share on other sites

Na wstepie zeby nie bylo niepotrzebnego bluzgania typu "uzyj mozgu lub poczytaj"

 

To sugestia nie bluzganie. Czasami jak najbardziej uzasadniona

 

poniewaz czytalem rozne posty i mam mieszane odczucia i jestem troche zdezorientowany.

Nic dziwnego przy takiej masie replik.

Dlatego potrzebuje szybkiej prostej odpowiedzi na moje pytanie, czy oplaca sie to kupic http://www.gunfire.pl/product-pol-1152194760-M4CQB-A-K.html.

 

I nigdy się jej nie doczekasz, bo każdy kto ma tą replikę będzie przedstawiał subiektywną relację , a ci co jej nie mają będą tylko przedstawiali swoje przypuszczenia.

 

jesli macie jakies sugestie to prosze piszac.

Szukaj i czytaj. Z jednej strony wzrośnie twój poziom zdezorientowania, a z drugiej będziesz miał więcej informacji do podjęcia decyzji.

 

Wyczytalem ze warto kupic ladowarke mikroprocesorowa(tania jesli takowa istnieje ) do tego typu akumulatora,, i tu prosze o przedstawienie jakiegos linka .

 

Jak najbardziej warto. Linki dostałeś od Wicioka

 

 

Dziekuje z gory. Pozdrawaim

 

Pozdrawiam też i życzę miłej zabawy

Link to post
Share on other sites

Ghost, a przeczytałeś chociaż opis repliki? Czy masa 1800gram nic ci nie mówi?

 

Parę słów odemnie - jeśli masz tylko 500 zeta, i koniecznie chcesz M4, to ja bym na twoim miejscu kupił osobno gearboxa i osobno całą resztę (body itp). Jeśli będziesz polować na używki (chodzi mi o części zewnętrzne), zmieścisz się w 500 zeta łącznie z używanym metalowym body. Jeśli nie chcesz kombinować, to kup co pokazałeś, średnia klasa, miałem w łapach, bawiłem się tym. Szału nie ma, aczkolwiek w tej cenie nie znajdziesz żadnej dobrej repliki M4.

Link to post
Share on other sites

Panowie dzieki za wasze opinie. Raz kozie smierc, juz zamowilem. Mam nadzieje ze replika wytrzyma rok lub 2 i sie nie przejade na poczatku zabawy w asg.

Mam jeszcze pytanko jak dbac o sprzet:smarowanie przeglady czyszczenie, mozecie opisac jak to ma wygladac?

Link to post
Share on other sites

Hatch, potrenuj poczucie humoru, wszystkim wyjdzie to na dobre.

 

@Autor: nie wiem, czy kupiłeś poprzednio polecaną ładowarkę, jednak formowanie/formatowanie baterii jest jedną z ważniejszych czynności na początku użytkowania repliki. Ze sklepu na ogół przychodzi replika z ledwo naładowaną baterią, tak, że starczy na kilkanaście strzałów. W związku z tym przeczytaj temat o formatowaniu i wykonaj podane w nim czynności, co pozwoli Twojej baterii cieszyć się pełnią życia a Tobie dł€ższym strzelaniem.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

@waliq

Też jestem zainteresowany kupnem tej repliki. Jak już przyjdzie replika to napisz twoje wrażenia. Co do wagi tej repliki nie jestem do końca pewien czy ona waży 1800g ponieważ n tej stronie: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=8187&name=A&K_-_M4_CQB jest napisane, że waży 2450g a na Gunfire na samym dole pisz:e waga 2782g.Może ktoś wie ile na prawdę waży replika??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...