Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

Zdecydowanie stawiajcie na jakość a nie ilość! ^ ^ W sensie że klimat xD

 

Ci co nie czuli klimatu/ nie wczuwali się weń- ci po imprezie pisali na forum ze slabo było/ze pogoda nie ta/ wojsko nie takie stalkerzy tez .... mutanty nie zmutowane

:icon_mrgreen:

Edited by GYVER.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Że się nie potrafią/potrafili wczuć w klimat to tylko ich strata. :D Ale za to ten kto się wczuł, ma niezawodnie piękne wspomnienia. "-Taak synku, i wtedy to własnie Twój ojciec dostał od mutatnta hydrantem po głowie..." Pamiętacie czerwony hydrant? Kilka godzin po tym 'hedszocie' z kumplem zauwazyliśmy hydrant w szczerym polu... Jak głupi rzuciliśmy się na niego z mieczami... to było epickie. (jednakże hyndrant okazał się zwykłym hydrantem wyrastającym z ziemi...) :D

Link to post
Share on other sites

Nie ukrywam że teren fortu dla osób które go dobrze nie znają w nocy może być nie bezpieczny ale , przy ograniczeniu typu „od 21,00 do 06,00 używać broni można poza terenem fortu ( typowo tylko do samej ZONY )” warto może by było rozważyć grę 24h ( albo 2 razy po 12h ) zapewne chętnych by nie brakowało , co na to organizatorzy ?????

Link to post
Share on other sites

O właśnie apropo bandytów.Moja taka prośba do uczestników żeby czarne płaszcze/skóry/kurtki/bluzy były znakiem rozpoznawczym bandytów i tylko ich.Jak jakiś stalker będzie paradował w czarnej skórze to niech się nie zdziwi jak zostanie odstawiony do gułagu :)Wygląda jak bandyta i tylko to się liczy;)Starajmy się rozróżniać ubiorem frakcje do których należymy.Chłopaki z monolitu dali przykład ,z daleka ich było widać i wszyscy wiali.No i żeby stalkerzy jak wojsko nie wyglądali bo to tez razi....

Do zobaczenia w zonie.

Link to post
Share on other sites

O właśnie apropo bandytów.Moja taka prośba do uczestników żeby czarne płaszcze/skóry/kurtki/bluzy były znakiem rozpoznawczym bandytów i tylko ich.Jak jakiś stalker będzie paradował w czarnej skórze to niech się nie zdziwi jak zostanie odstawiony do gułagu :)Wygląda jak bandyta i tylko to się liczy;)Starajmy się rozróżniać ubiorem frakcje do których należymy.Chłopaki z monolitu dali przykład ,z daleka ich było widać i wszyscy wiali.No i żeby stalkerzy jak wojsko nie wyglądali bo to tez razi....

Do zobaczenia w zonie.

 

No nie wiem czy to dobry pomysł... Masa stalkerów na ostatniej edycji biegała w skórach czarnych... i jakoś nikt nie robił problemu. Co do stalkerów wyglądających jak wojsko to się w 100% zgadzam.

Link to post
Share on other sites

O najemnikach trochę już napisałem po więcej info zapraszam na PW, potem odeśle do odpowiedniego człowieka.

 

Z Bandytami jest tak, że ich domeną powinno być wtapianie się w stalkerowskie otoczenie i społeczność. Muszą działać skrycie i nie dać się złapać, w takiej sytuacji nie powinni być rozpoznawalni poprzez specyficzny rodzaj ubioru itp.

 

Tu Koledzy poruszyli ważną kwestię. Pamiętajcie o stylizacji mając na uwadze to po jakie stronie gracie. Żeby nie dochodziło potem do dziwnych sytuacji i jakiś żalów, że ktoś do nas "walił" bez powodu czy ostrzeżenia.

Link to post
Share on other sites

Nareszcie, już nie mogłem się doczekać, kiedy zgłoszenia :cool:

Tym razem wojsko nie będzie siedziało bezczynnie na dupie, pozwalając wszystkim łajzom pałętać się po zonie :biggrin:

Ps. Tradycyjnie pod wieżą ciśnień panowie :cool:

Link to post
Share on other sites

kolega wspomniał o wieży

 

Panie,Panowie i Mutanty na kwietniowej edycji było zapowiedziane iż parkingu nie urządzamy pod bramą i przy wieży.( działało )

Na jesiennej niestety już nie pomijając wygodne wojsko stawiające swoje auta kolo strzelnicy (środek pola gry)

 

ZAKAZ STAWIANIA AUT Rowerów pochodnych tuż PRZED BRAMĄ DO FORTU (to wbrew pozorom już jest miejsce gry)

Link to post
Share on other sites

Mam czarny płaszcz i jestem bandytą - poddaj się!

Nie panowie oficerowie nie jestem zadnym bandytą - co z tego że mam czarny płaszcz jak reszta tej zbójeckiej bandy...

 

Panowie proszę. Gra to jedno ale postawcie się w sytuacji własnej postaci. Czy grając bandytą chcielibyście by wszyscy w zonie wiedzieli że to wy właśnie możecie ich okraść? Wprowadzanie w zasadzki, ściemnianie, okradanie z tzw. "partyzanta" -to wam odpada na starcie. Nie wspomne już o tym, że ułatwiacie do niemożliwości zadanie każącej ręce sprawiedliwości.

Ujednolicenie umundurowania, a przynajmniej ujednolicenie wyglądu wśród wojska jest zrozumiałe i nikomu tego nie trzeba tłumaczyć.

"Stalkerzy są to ludzie z przeszłością, żyjący chwilą, bez przyszłości..." ich nie będzie obchodziło czy mają kurtkę w takim czy innym kolorze. Czy ten spodnie które ściągneli z żołdaków są nieodpowiednie dla ludzi z ich branży.

Spójrzcie na grę jak na prawdziwe życie. Trafiacie do miejsca gdzie jest wiele obcych osób. Są różnie ubrani, noszą różną broń, zajmują się różnymi rzeczami. Trzeba z nimi po obcować by dowiedzieć się kim tak na prawdę są.

Prosta zasada może wiele usprawnić - wojsko nosi tylko odzież (mundury, kurtki, nakrycia głowy) w maskowaniu nie mogą nosić w widocznym miejscu żadnych elementów strojów uważanych za cywilne. - stalkerzy mają obowiązek mieć na sobie co najmniej jeden widoczny element odzieży uważanej za odziez cywilną.

 

Jeśli chcecie jasno i konkretnie zaznaczyć "kto jest kto" to niech każda "frakcja" ma na ramionach opaski/owijki z taśmy w odpowiednim kolorze. Wszyscy będą wiedzieli jaki kolor do kogo nalezy i problem z głowy. Odpowiedzmy sobie tylko an pytanie: czy klimat gry a tym samym nasza zabawa na tym nie ucierpi?

Edited by patrolRDS
Link to post
Share on other sites

Tylko frakcje jak np. Monolit,Najemnicy czy Reporterzy Popromiennika będą odpowiednio oznakowane.

 

Słuszna uwaga.

przypominamy! Na terenie gry w tym bezpośrednim otoczeniu fortu mogą przebywać tylko i wyłącznie pojazdy zaakceptowane przez organizatorów. Mam tu na myśli więźniarki itp. W sobotę rano przy forcie ma być czysto!

Edited by soldat
Link to post
Share on other sites

No cóż.Może trochę źle się wyraziłem.Bardziej mi chodziło o samych stalkerów co wyglądają jak bandyci.Na bandytów są zlecenia jak jakiś stalker(w czarnym) trafi do gułagu to niech się nie dziwi :) A że prawdziwi bandyci się ukrywają to rozumiem...

Link to post
Share on other sites

Doktorka P też nie zabraknie:) Z tego co sie dowiedziałem to ze świętokrzyskiego przybędzie istna mafia na tą edycje. Fajnie że nie będe musiał jechać 8 godzin pKSem z Kielc jak ostatnio.

BTW zabawne są sytuacje, kiedy sie natknie w zonie na przypadkowych ludzi, którzy nie biorą udziału w grze. Jak uciekaliśmy przed monolitem natkneliśmy się na wycieczke szkolną jakichś dzieci w samym środku zony. Szukaliśmy potem mutantów, żeby ich namówić na wystraszenie biednych dzieciaków. Miały by co wspominać, ale niestety jak już znaleźliśmy mutka to wycieczka sie zawineła.

PS czy Monolit szykuje filmik propagandowy na tą edycje? Z tego co pamiętam to jestem tam aktorem:)

Link to post
Share on other sites

Co do 'cywili' w Zonie to na drugiej edycji było powiedziane że można zatrzymywac samochody. Tośmy we trzech zatrzymali samochód z nadzieją ża nas podwiezie.. okazało się że w samochodzie jakaś rodzinka gdzieś jechała <lol2> Samo zatrzymanie było dość ostre ale przeprosiliśmy, wytłumaczyliśmy co się dzieje i odjechali z uśmiechami na twarzach :D

Link to post
Share on other sites

Tak jak niektórzy żyją od wypłaty do wypłaty, tak ja żyję od Stalkera do Stalkera :)

Cieszy mnie info o kolejnej edycji i myślę, że ruscy z Rzeszowa stawią się po raz kolejny. Może tym razem w nieco innym charakterze ale ciągle po stronie wojska.

Mamy pewną koncepcję i na dniach zgłosimy się z tym na PW do Soldata lub Siwego.

 

Jeśli miałbym napisać coś od siebie to popieram głosy o tym, żeby na TERENIE gry (przed bramą fortu i strzelnicą) nie stały żadne pojazdy NIE uczestniczące w rozgrywce. Jeśli są jakieś rzeczy do przetransportowania samochodem to przetransportować ale furkę odstawić na parking.

 

Druga rzecz - liczę na to że kordon nie ograniczy się znów do jakiś 400m wokół bazy, tylko będzie niczym Mur Berliński dzielący Zonę.

 

 

 

Ok wracam do roboty, bo jak mnie szef wyczai że sobie piszę na kompie w pracy to nie dostanę wolnego :P:P

 

Pozdrawiam!!!

Link to post
Share on other sites

Jak możesz to odezwij się możliwie najszybciej, najdalej w niedzielę. Zaraz na początku przyszłego tygodnia planujemy organizacyjne spotkanie, na którym między innymi ostatecznie podejmiemy decyzję w sprawie nadesłanych propozycji na frakcje i postacie NPC. Tak więc jeżeli ktoś ma pomysł na frakcje lub postać NPC to proszę o szybki kontakt. Potem może być trudniej lub nawet niemożliwe włączyć do gry kolejną grupę/osobę.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...