Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybieram się na Stalkera pierwszy raz ale czytając Wasze posty delikatnie mówiąc dziwi mnie to że zdradzacie na forum swoje dobre sposoby na dostanie się do zony i sposoby na przekupywanie wojska, może to panów w mundurach zachęcić do odwiedzania tych tajnych przejść oraz mogą stać się bardziej ''nie skorumpowani" Więc może zrobić osobny temat gdzie wgląd będą mogli mieć tylko Stalkerzy i tam poszukiwacze artefaktów z doświadczeniem będziecie dzielić się swoją wiedzą. Tylko nie wiem czy na WMASG jest możliwe zrobienie czegoś takiego.

Link to post
Share on other sites

Od samego początku STALKER na forum przez imprezą był taki sam szum ;) To już jakaś tradycja - ludzie po prostu się nakręcają i pokazują "jacy to oni nie są mądrzy", że "nasza frakcja jest lepsza niż wasza".

 

Nie ma się o co martwić. Ostatecznie to i tak Zona wszystko weryfikuje. Nagle okazuje się np. że na Twojej ukochanej tajemnej ścieżynce, którą głaskałeś i ukrywałeś od pierwszej edycji tym razem wredny organizator umieścił potężną anomalię i aby się przebić musisz za każdym razem zużywać masę leków. Albo jeszcze gorzej - że jakiś mutek założył tam gniazdko i nie zamierza się wyprowadzić. Lub nagle okazuje się, że wojak jaki za Liona pozwalał przejść miał dzień wcześniej leczenie kanałowe zęba i na widok czekolady odruchowo odbezpiecza gnata. No i cały misterny plan nagle się lekko sypie ;)

 

Zona to w końcu... Zona :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Co prawda, to prawda, część klimatu tej imprezy rodzi się właśnie tu na forum. A nie martw się zbytnio dostaniem do zony, jakiś sposób zawsze się znajdzie, choć pamiętam że na mojej pierwszej edycji trochę się namęczyliśmy szukając dziury w kordonie, a i tak skończyło się na dotacji na cele znane tylko wojskowym.

Link to post
Share on other sites

Część Frakcji nie przeprowadza rekrutacji (jak np. znany i lubiany Monolit). Dlatego też to czy się będą tutaj wcześniej ogłaszać czy też nie - zależy od nich.

 

Podczas tej edycji opis wszystkich frakcji oraz dokładniejsze sylwetki większości NPC, którzy zostaną zaakceptowani, zostaną umieszczone w dodatku specjalnym Popromiennika (i być może wywieszone w Barze).

Dodatkowo, najpewniej na początku kwietnia, w tym wątku umieszczę taki prosty spis Frakcji i NPC ze szczątkowymi informacjami o nich, żeby każdy z graczy mógł się zapoznać i wiedzieć podczas gry "kto jest kim".

Link to post
Share on other sites

lecler, ty jesteś terrorysta, zapowiadasz polowanie na dowódce wojska i ty chcesz próbować przekupstwa? to ty nie wiesz że od poczatku gry będzie za twoją głowe nagroda? i każdy czy to zwykły wojskowy czy specnaz będzie do ciebie strzelał kiedy tylko rozpozna? ty nie będziesz miał czasu na propozycje :D

Link to post
Share on other sites

lecler, ty jesteś terrorysta, zapowiadasz polowanie na dowódce wojska i ty chcesz próbować przekupstwa? to ty nie wiesz że od poczatku gry będzie za twoją głowe nagroda? i każdy czy to zwykły wojskowy czy specnaz będzie do ciebie strzelał kiedy tylko rozpozna? ty nie będziesz miał czasu na propozycje :D

 

 

Obyś się nie zdziwił :hahaha:

 

A to, że za mój parszywy pysk będzie nagroda to ja to wiem od dnia kiedy tylko się pojawił temat na wmasgu o Stalkerze xD

Edited by lecler
Link to post
Share on other sites

Jak tak czytam sobie ten temat to coś czuję że ten stalker będzie chyba najlepszy spośród wszystkich edycji... Muty, Monolit, Bandyci, Specnaz, Najemnicy... coraz ciekawiej się robi. Bylebym zdążył reanimować sprzęt na czas :D

 

Zakładamy Zakon Latającego Potwora Spagetti z siedzibą w Zonie? :D

Edited by Timonek
Link to post
Share on other sites

Jak tak czytam sobie ten temat to coś czuję że ten stalker będzie chyba najlepszy spośród wszystkich edycji... Muty, Monolit, Bandyci, Specnaz, Najemnicy... coraz ciekawiej się robi. Bylebym zdążył reanimować sprzęt na czas :D

 

Zakładamy Zakon Latającego Potwora Spagetti z siedzibą w Zonie? :D

 

I dodatkowo Specjalny Zmechanizowany Oddział Wojska :maniak_killer:

Link to post
Share on other sites

I dodatkowo Specjalny Zmechanizowany Oddział Wojska :maniak_killer:

 

 

Który będzie szybko się przemieszczał i chronił naszego dowódce :maniak_killer:

 

Ale podobno da się z nimi dogadać i samotnego stalkera tez porzucą za drobną opłatą.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie ale tylko i wyłącznie dzięki mojej osobie - Leśnik. Jak już pisałem więcej info na temat mojej postaci wrzucę niedługo, jak tylko uporam się z pewnymi sprawami.

 

Niestety nie poradzę sobie z każdym, chodzą słychy że istnieje osobnik... :wink: :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Wszyscy powtarzają, jak to ciężko będą mieć stalkerzy na tej edycji. Postanowiłem, więc puścić kilka pozytywnych wieści o ułatwieniach (żeby nie było, że tylko utrudniamy). Jak to mam w zwyczaju... (żeby nie było zanadto łatwo) wieści będą w formie fabularnej, prosto z notatnika mojej postaci:

 

---------------------------------------------------------------------------------

Wydaje się, że proces relaksacyjny promieniowania anomalii fizycznych osiągnął stopień, pozwalający na dokładniejsze skatalogowanie ich rodzajów, co w latach ubiegłych było niemożliwe z powodu nadmiaru promieniowania jonizującego, zacierającego granicę pomiędzy sferami anomalnymi.

 

Dzięki działaniom Instytutu Badawczego Agroprom, udało się oznaczyć pola o zmienionej charakterystyce fizykochemicznej. Od dziś każda osoba przebywająca w Strefie Wydzielonej, będzie w stanie szybko określić zarówno rodzaj zagrożenia ze strony anomalii, (cieplne, grawitacyjne, toksyczne itp.), skalę tego zagrożenia (jak potężne jest odchylenie fizykochemiczne), a nawet rodzaj tzw. "artefaktów" jakie można w niej znaleźć. Oczywiście... z przykrością muszę przyznać, iż co do dwóch ostatnich parametrów nigdy nie można być do końca pewnym.

 

Dzięki naszej pracy, strefy o anomalnych właściwościach przestrzeni można teraz łatwiej rozpoznać: ZDJĘCIE

 

Spadek intensywności emisji globalnych w Zonie, implikuje też dziwne zjawisko. Obserwujemy mianowicie zwiększenie liczby jednostkowych odstępstw od stanu normalności przestrzennej. Szacuje się, około 50 procentowy przyrost liczby anomalii i niemal 100% przyrost ilości znajdowanych obiektów o zmienionej charakterystyce substrukturalnej (tzw. "artefaktów"). Mimo, że (jako naukowca) cieszy mnie zwiększona liczba obiektów badawczych, muszę wyrazić swoje zaniepokojenie z powodu potencjalnego, znaczącego koncentrowania się skażeń w Zonie.

 

Dalsze raporty zostaną nadane w wyznaczonym terminie.

 

Prof. Kruglov

Główny Inspektor Ekologii Strefy, Instytut Badawczy Agroprom

---------------------------------------------------------------------------------

 

Na razie tyle - inne niespodzianki będą albo pojawiać się stopniowo, żeby nikt nie dostał zawału, albo przyszykujemy jedną potężną końską dawkę danych :wink:

Edited by Memoris
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...