Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

łee nawet morfiny nie można wziąć? a tak ładnie to wygląda i żal wywalać niewykorzystane.

Tym razem przygotowuję jeszcze "ładniejszą" wersję, więc nic straconego :icon_biggrin: W dodatku zmieniono sposób z niej korzystania na znacznie łatwiejszy (mam nadzieję, że wam się spodoba - wszystko będzie jasne gdy Soldat dokończy mechanikę).

Niestety morfiny będzie ZNACZNIE mniej niż w ostatniej edycji (wtedy przygotowywałem ponad 400 sztuk, teraz będzie to jedynie nieco powyżej 100). Za to:

- nie ma już frakcji chimer, więc całość jest do wypicia przez graczy :icon_biggrin:

- oprócz morfiny będzie też coś "super ekstra" dla naprawdę zasłużonych :wink:

 

 

EDIT: Co do ilości naboi. Standardowe magazynki do M-ki i do AK mają pojemność 30 naboi. Dlatego właśnie pojedyncza karta amunicji ma tym razem symbolizować właśnie 30 sztuk BB. Niechże będzie nieco "realizmu" w tym dziwacznym świecie Zony :P

Edited by Memoris
Link to post
Share on other sites
Co do ilości naboi. Standardowe magazynki do M-ki i do AK mają pojemność 30 naboi

 

Standardowe magazynki mają po ok. 68 kulek :hahaha:

 

Do zmartwionych małą ilością ammo - na ostatnim Stalkerze użyłem ~30 sztuk amunicji, wystrzelonych w kierunku drzewa, żeby hopka podregulować. Dopiero w czasie "opadu" zaczęliśmy się o amunicję martwić, bo mieliśmy zamiar wyczyścić własną bazę. Skończyło się na tym, że koledzy jej bronili, a ja spałem w aucie :)

Link to post
Share on other sites

Jak zwykle zapodajemy trochę naszej Monolitycznej twórczości:

 

http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=janosz81#p/f/12/wdTE9pxtK6Y

 

http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=janosz81#p/f/9/8KbwOjtnpJA

 

być może wkrótce nakręcimy coś nowego a w międzyczasie coś jeszcze dla klimatu:

 

http://www.youtube.com/profile?gl=PL&hl=pl&user=janosz81#p/f/14/ttQO6DvRi58

Link to post
Share on other sites

To może niech się ujawnią wszystkie frakcje które jeszcze rekrutują.

Ciekawe kiedy w końcu powstanie "Wolność" bo "Powinność" już od dawna jest ;D

 

Wybieram się na stalkera co prawda pierwszy raz, ale pracuję naad kombinezonem "strażnik wolności" lub podobnym, mam poglądy zgodne z Wolnością i jeżeli nie da się zorganizować już oficjalnej frakcji to myślę, że można coś zaimprowizować, w końcu taka jest Wolnośc.

 

No i wszystko byłoby fajnie gdyby to nie Powinność pilnowała baru.

Link to post
Share on other sites

1. To że bazujemy na klimatach z gier w cale nie zmusza nas do sztywnego trzymania się reguł w niej panujących. Co do improwizowanego tworzenia własnych frakcji proszę się wstrzymać do czasu ujawnienia oficjalnych informacji na temat frakcji i stron gry. Poza tym większość zostanie też rozstrzygnięta na miejscu. Dodam tyle że na tej edycji jest możliwość pracowania lub bycia członkiem niemal każdej grupy jaka występuje w serii gier. Niekoniecznie są zgodne nazwą ale zamiarami i sposobem działania bardzo zbliżone.

 

2. Bar jak zwykle obstawia Duty/Powinność.

 

3. Wódka Kozak będzie, wpadnijcie czasem do Leśnika.

 

4. Picie alkoholu podczas trwania imprezy, tzn od soboty rana do końca jest zabronione! Osoba, której stan oraz zachowanie wskazuje na "zatrucie alkoholowe" zostaje automatycznie i bezdyskusyjnie wyłączona z gry!

Link to post
Share on other sites

Widzę Lisudml1991, że nie grało się w pierwszą część STALKER'a :icon_razz2: Zagraj i odpowiedz na pytanie: kto w "Cieniu Czarnobyla" pilnował baru?

 

Chodzi mi o nyskiego STALKERA. A w Cieniu, który niedawno przeszedłem (taki zbieg okoliczności), baru pilnuje dwóch kolesi. jeden w korytarzu za kratą, a drugi zaplecza. Baza "Powinności" jest nieco bliżej baru niż baza "Wolności"

Link to post
Share on other sites

zagryzka swoją drogą, ale butelczyna kozackiej trucizny... ot, pomaga przy promieniowaniu, no xD

 

Baza Powinności w Cieniu Czarnobyla jest w Barze...

 

 

 

W tym roku miast wódki wezmę whisky, przynajmniej rozgrzeje w nocy ;x

 

Chyyba że zapowiada się nocne bieganie, którego tym razem "orgi" nie przerwą w połowie xD

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...