Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam szukałem i nie mogłem nic znaleść o tych replikach, wingun m84 full metal http://allegro.pl/pistolet-wingun-m84-full-metal-asg-beretta-i1434615494.html &

http://allegro.pl/wingun-m84-full-metal-z-zestawem-dodatkow-i1451451032.html czym one sie różnią tylko napisem? może ktoś miał je prosze o jakieś opinie o nich czy są oszczędne dziękuje za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
Jest wszystko w opisie:

No nie wiem ;).

Pierwsza aukcja jest porypana.

 

Tytuł sugeruje ASG.

Zdjęcie z walki Airsoftowej, a następne zdjęcia sugerują wiatrówkę.

Opis robił ktoś na haju.

Wersja zasilana nabojem CO2 jest najnowszą i najmocniejszą dla pistoletów ASG - energia z 12 gramowego naboju CO2 wystarcza do strzelania nawet kulkami aluminiowymi 0,3g! Ładowanie odbywa się poprzez włożenie do znajdującej się w rękojeści komory nabojowej naboju CO2 i metalowego magazynka mieszczącego 15 kulek BB 4,5mm.

Najpierw sugeruje, że replika ASG, potem dalej ASG, a potem wiatrówka. W następnym akapicie - ASG.

Dane techniczne sugerują wiatrówkę.

 

W drugiej aukcji jest nieco przejrzyściej - wszystko wskazuje na ASG, a jedynie na końcu pisze, że na wiatrówkę udzielana jest gwarancja. Jeśli któraś z tych dwóch aukcji dotyczy ASG, to jest to ta druga.

 

Opinie? W sklepie, w którym pracuję mamy takie wiatrówki na sprzedaż. Co można o nich powiedzieć? Są wydajne, i dość bezawaryjne, ale mają twardy spust o długiej drodze. Bardzo szybko męczy palec przy strzelaniu i utrudnia precyzyjne strzelanie. Czy w wersji ASG się sprawdzi? Śmiem twierdzić, że nie. Brak systemu hop-up i duża prędkość wylotowa sprawią, że nikt nie będzie chciał oberwać z tej repliki z odległości bliższej niż 20-30 metrów. A nawet jeśli będziesz strzelał do kogoś na ponad 30 metrach, to masz małą szansę na jego trafienie ze względu na brak hopa, krótką lufę i ten spust. Raczej odradzam.

Link to post
Share on other sites

Również trochę handlowałem tymi beretkami i również odradzam.

Mi szczególnie nie spodobał się magazynek podobny do tego z elektrycznego glocka CYMY.

Za podobne pieniądze wybrał bym plastikową beretkę na green gas z blow backiem.

 

szukam jakiegoś gaziaka ale tylko co2 i ma być metalowy budżet to max 200zl

Link to post
Share on other sites

No to szukaj dalej :bialaflaga:

 

A od siebie dodam:

1.Takie rzeczy to tylko w erze.

2.Gaziaki na co2 zazwyczaj mają powyżej 400 fps, a to nie ma najmniejszego sensu na broń boczną (za ponad 300zł jest jakiś coltopodobny pistolet od G&G, ale na pierwszych strzałach potrafi mieć 500 fps :O, później 4xx więc i tak za dużo)

3.No i nie widziałem póki co tak tanich, dobrych metalowych pistoletów ; p

4.Oczywiście można polować na używki, ale patrz pkt. 2

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz go używać na strzelankach to mogę jedynie życzyć powodzenia.

Jeśli to ma być wypychacz kabury to możesz brać tą beretkę.

 

To będzie coś w stylu "ozdoby" ale też czasem będe go używał. Mam takie pytanie czy to sie nie wyrobi?tzn ten ciężki spust?

 

 

EDIT: wpisałem w google nazwe tego pistoletu 4,5mm i pisało że niby można strzelać 6mm bb więc o co chodzi? tutaj daje wam link potwierdzający

http://www.swistak.pl/a12061485,Pistolet-M84-Full-Metal-ASG-CO2-2-naboje-CO2.html

Edited by torus13
Link to post
Share on other sites
Mam takie pytanie czy to sie nie wyrobi?tzn ten ciężki spust?

Niestety nie. Pamiętaj też, że jest to stosunkowo mały pistolet - weź to pod uwagę kupując kaburę.

 

EDIT: wpisałem w google nazwe tego pistoletu 4,5mm i pisało że niby można strzelać 6mm bb więc o co chodzi? tutaj daje wam link potwierdzający

Po prostu trafiłeś na stronę, gdzie opis dotyczy repliki ASG, a zdjęcia pokazują wiatrówkę. Ogólnie rzecz biorąc najważniejsza różnica tutaj to kaliber:

4,5mm - to kaliber wiatrówki. Nie postrzelasz z niej jako ASG, gdyż 6mm kulka ASG nie zmieści się do 4,5mm lufy.

6mm - to kaliber ASG. Nie postrzelasz z niego jak z wiatrówki, gdyż nawet jeśli po zmianie magazynka da się wystrzelić śrut, to rozrzut będzie kosmiczny, a zasięg niewielki.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...