Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14- CM.032


Recommended Posts

Co do gumki - lepiej weź przeźroczystego Guardera. Czarny jest przeznaczony do replik koło 450 fps. Gdy wsadziłem go do CM.028, to kulki ledwo co z lufy wylatywały.

Jak już coś to niech nic tam nie kupuje, od gumek do kabli,tak samo lepiej niech nie korzysta z serwisu.

Jak już chce gumkę to niech tupie z tokio marui ale nie wiem czy jest teraz osiągalna,jak nie to z systemy albo prometheus,kable nie będą pasować są od ak pisze to nawet w nagłówku :bialaflaga: .

Jak nie umiesz samemu wymienić to wejdź na chimera asg ,z czego mi wiadomo to jest Anra sklep,on wszystko ci zrobili i gumkę też sprowadzi łącznie z kablami oraz sprężynką.

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Jak już coś to niech nic tam nie kupuje, od gumek do kabli,tak samo lepiej niech nie korzysta z serwisu.

Jak już chce gumkę to niech tupie z tokio marui ale nie wiem czy jest teraz osiągalna,jak nie to z systemy albo prometheus,kable nie będą pasować są od ak pisze to nawet w nagłówku :bialaflaga: .

Jak nie umiesz samemu wymienić to wejdź na chimera asg ,z czego mi wiadomo to jest Anra sklep,on wszystko ci zrobili i gumkę też sprowadzi łącznie z kablami oraz sprężynką.

Tyle że o tym czy te kable będą pasować do m14 nie mówi nagłówek, tylko ich długość. I powiedz mi dlaczego targasz taką nie chęcią do taiwanguna?

Link to post
Share on other sites

O ile ich serwis rzeczywiście sporo do życzenia pozostawia, to sklep sam w sobie ma miłą obsługę i szybko realizuje przesyłki. A w sumie tyle ja wymagam od sklepu ASG, bo jeszcze nie słyszałem, żeby któryś robił naprawdę dobry przegląd zerowy.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bierz to M14, ale wymień tylko lufę na preckę i gumkę na przezroczystego guardera. Kable mozesz zmieniac ale z dostaniem do tej repliki takowych moze być ciężko. A w gearboxie NIC NIE GRZEB, przynajmniej w tej replice. Chyba że cie stać, bo jeśli chcesz wsadzić tam M140 to musisz wymieniać dosłownie wszystko. A to są koszty kilkuset złotych. Zapewniam że precka + gumka cię zadowoli, 100 fps więcej duzo ci nie zmieni jeśli bedziesz juz miał ten zestaw.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Vault, nie chrzań.

 

Kable - modelarskie silikonowe kupuje się na metry, będzie trzeba, okablujesz nimi cały pancernik, a nie tylko karabin. Wcale nie są gorsze od kabli "dedykowanych" do replik, za to tańsze.

W kwestii grzebania w replikach - jak nie umiesz, to się za to nie bierz - zostaw to fachowcom. Jeśli mimo wszystko się wziąłeś, to się nie dziw, że się sypie.

 

Ja moich replik nie ruszam - jest problem, idę do kolegów, którzy się znają. Oni do mnie przychodzą z innymi sprawami. Tyle.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem że na 10 osób piszących w tym temacie ledwo dwie widziały kiedyś M14. Jak zwykle :icon_razz2: .

 

W tym wypadku TRZEBA kupić kable modelarskie, bo dedykowanych w sklepie nie widziałem. Kostka stykowa jest na zewnątrz GB, o dość specyficznym kształcie, a kable są bardzo krótkie (w TM jest troszkę inne rozwiązanie).

 

Zakładanie białego guardera jest proste, tylko trzeba umieć. Jak? Jak każdą inną gumkę, tylko delikatnie. Jeśli ktoś nie potrafi delikatnie, to współczuję waszym dziewczynom :wink: .

 

Co do tuningu, Po wymianie prowadnicy i zespołu cylindra możesz wstawić M130. M140 bym się już bał, ale jak dobrze poskładasz i będziesz strzelał na singlu to ma to szanse wytrzymać.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

Też się podpisuje się pod precką (najlepiej Prometheus :cool: chociaż ponoć KM Head też robi dobre) i gumką przeźroczystą od Guardera. Pierwszy raz sam wymieniałem gumkę i zrobiłem to o dziwno dobrze, a jak to się robi jest opisane w google.

Nie polecam też grzebania w replice :happy: bo sam się chciałem przekonać czy to takie proste i skończyło się na serwisie.

A przy wymianie kabli przydało by się wymienić styki (sam muszę to zrobić...) z tamiya na T-connector.

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...