Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TM G36 vs ARES G36


Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam ponownie

 

Zamieszczę tutaj te pytanie, ponieważ nigdzie nie potrafiłem doszukać się takiego wątku.

Otóż czy może mnie ktoś poinformować, jakiej marki magazynki najlepiej pasują do giet ARES'a. Chodzi mi głównie o troche tańsze odpowiedniki jak BOYI, KA, MAG itp.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zakupiłem G36 od ARESA i szczerze moge powiedzieć że jest świetnie wykonana. Zasięg cud miód po prostu.

tylko że nigdy nie miałem styczności z replikami wykonanymi z ABS(chodzi mi o korpus), większość ludzi w okolicy ma M4 lub AK47, jednakże robi wrażenie na wykonaniu.

 

Chciałbym jeszcze napomknąć do mojego powyższego postu. Otóż magi ARESA pasują świetnie, natomiast BOYI, które też kupiłem pasują bez problemu tylko niema charakterystycznego kliknięcia przy włożeniu do gniazda magazynka(zakupione obydwie marki magów to mid-cap).

 

Jednakże chciałbym mieć jeszcze porównanie do legendarnego GALILA marki ICS(wiem że w temacie niema żadnej wzmianki o Galilu).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ja również zakupiłem g36 aresa w ostatnim czasie ze specshopu. Jest to wersja K. Zastanawiam się czy w tym modelu a dokładniej gearboxie są identyczne części jak u tego kolegi tutaj??

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z_JJ_2P5SAs

 

On ma replikę umarexa na licencji aresa a może odwrotnie?:P W każdym razie pokazuje gearbox od środka. I ciekaw jestem czy w aresie i aresoumarexie jest w środku to samo?

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Bebechy te same w Umarexie i Aresie. Jeśli chodzi o porównanie TM i Aes to Ares buje na głowę TM pod każdym względem chyba. Mam do porównania obie w teamie i myślę, że nie warto dopłacać do TMa-Ares jest zwyczjnie lepszy, oraz tańszy. A jak zamówić z Redwolfa to wyjdzie taniej w śmiesznej cenie, bo coś w okolicach ceny Cymy-niewiele więcej od JG. http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/AEG_AEP_ARES_ARES_AS36C_AEG_NEW_Version.htm

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...