Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mam to samo. producent podaje 360-380 fps, na chrono było podobno 400(nie widziałem osobiście, mierzone w serwisie GF przy okazji). Chciałem tak jak Ty do około 430, kupiłem lufę prec., sprężynę 130 guardera (ledwo się zmieściła) i łożyskowaną prowadnicę, gratis dostałem dyszę czegośtam, i w efekcie zupełnie niechcący mam (tak podaje chrono w serwisie GF, którego nie widziałem osobiście) około... 455-470 fps :blink: Jak widziałem jak kulki lecą to tak porównywalnie z Super X9 kolegi.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam taki mały problem, może to głupio zabrzmi, ale czy można na cm031b założyć inny tłumik niż ten stockowy? W wersji b gwint od tłumika jest trochę większy, ale zastanawiam się, czy to nie jest tylko nakładka na mniejszy gwint, jest ona zabita kołkiem i nie wiem czy dobrze zrobię kiedy go wybije i spróbuje odkręcić, żeby sprawdzić czy jest pod nią gwint 14mm. Może ktoś już próbował z tym coś robić, z góry dzięki za odpowiedź. Jeśli zły temat, proszę o przeniesienie posta.

Edited by rollson
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...