Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój problem był spowodowany bugiem, który powoduje, że statystyki zapisują się podczas wychodzenia z sesji. Można sobie pograć kilka rund pod rząd na jednym serwerze, a stan konta zapisze się dopiero jak z tego serwera się wyjdzie. Jeśli gra się przerwie z powodu jakiegoś błędu i wywali nas z gry, to zapis statów nie nastąpi.

To co mi się najbardziej podoba to odwzorowanie broni i operowanie nią. Wszystko się fajnie rusza podczas ruchu, gra świateł, itd. Oczywiście głównie to modele futurystyczne ale i tak są fajnie pomyślane. No i jest mały ukłon w stronę miłośników nowoczesnej broni czyli Grendel. Po ponownym odblokowaniu i rozbudowaniu o Acoga i większy magazynek, bardzo fajnie się spisuje na średnie i dalsze odległości, choć burst nie ułatwia sprawy przy bliższym starciu.

Link to post
Share on other sites

A z tą niewidzialnością to jest trochę przegięcie. W demie było łatwiej bo z nanowizją było widać niewidzialnych ludków, tak jak w gameplayu, który wrzuciłem na YT. W pełnej wersji to można zobaczyć co najwyżej lekkie zniekształcenie powietrza, więc nanowizja staje się praktycznie bezużyteczna. No i żeby odblokować perki, ułatwiające walkę z niewidzialnością, trzeba najpierw zrobić dużo zabić mając niewidzialność. Efekt jest taki, że czy się chce czy nie trzeba przez jakiś czas tej niewidzialności używać i większość tak robi.

Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłem grać. Nie wiem dlaczego, ale pomiędzy misjami jak był filmik z opisem kolejnej to się wieszało i leciało parę klatek na sekundę. Robiłem esc i grałem dalej, a filmik mogłem obejrzeć dopiero w menu.

Gra nawet zoptymalizowana, bo na niezłej grafie jechałem bez przycinek, jedynie przy równocześnie odpalonych przeglądarkach spadały fps, ale i tak do okolic 25.

Grywalnie łatwiejsza od poprzedniej(imho). Fabularnie bez jakiegoś szału, ale rozwalony Nowy Jork był świetny i to skakanie po budynkach jeszcze. :)

 

Polecam na odmóżdżenie i do zachwytu nad grafą.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ci ludzie mają czity czy tak już jest zrobione ale pomimo używania nanowizji i perka do śledzenia maskowania, nie widać nawet poświaty. Efekt jest taki, że co chwila pojawia się jakiś kamper i sprzedaje serię. Co ciekawe niektórzy zabijają naprawdę kilkoma kulkami podczas gdy ja muszę władować naprawdę dużo w przeciwnika. Tak więc przez tą niemożliwą do namierzenia niewidzialność gra przestaje mi się podobać.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ci ludzie mają czity czy tak już jest zrobione ale pomimo używania nanowizji i perka do śledzenia maskowania, nie widać nawet poświaty. Efekt jest taki, że co chwila pojawia się jakiś kamper i sprzedaje serię. Co ciekawe niektórzy zabijają naprawdę kilkoma kulkami podczas gdy ja muszę władować naprawdę dużo w przeciwnika. Tak więc przez tą niemożliwą do namierzenia niewidzialność gra przestaje mi się podobać.

 

Śledzenia maskowania działa w taki sposób, że kiedy gość znika widzisz, gdzie to zrobił.

 

Jak masz ulepszenie niewidzialności, to na 2 czy 3 poziomie (bo umiejętność lvlujesz) nie zostawisz już cienia i poświaty, więc to nie "czit", a gość po prostu "wymasterował" kamuflaż.

Co do broni oraz dziwnych killi, to jest różnie. C2 to taka gra, gdzie raczej bardziej liczy się szybkość wypluwania kul niż precyzja,dlatego ja na przykład latam ze SCARABem i Felinem

Link to post
Share on other sites

No dokładnie to śledzenie robi, że przez parę sekund takie blaszki latają dookoła niego. W sumie jak się gra na spokojnie i w skupieniu to można jakoś się ogarnąć. Mój gameplay:

Śledzenie zagrożenia też się przydaje bo zawsze to "ćwierkanie" zasygnalizuje, że ktoś jest w pobliżu.

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites

Wciąż nie da sie grać w mutli, brak zabezpieczeń i pełno czitów. Łatwo ich poznać, bo na normalnych serwach widać na killcamie jakie kto ma perki - ni cholery się to często ma do tego co oni odstawiają - nieskończona niewidzialność to standard..

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Zrobiłem głupotę i kupiłem orginał. Multi to totalna porażka. Durna i bezsensowna siekanina, do tego brak pojazdów irytuje. Ja chcę tryb power strugle, gier z mapami po kilka kilometrów kwadratowych, kilku godzinnych rozgrywek i nie tak przekoksowanym kombinezonem. Chcę polatać vtolem, helikopterem czy szturmować czołgami. Multi Crysis 2 nie ma nic wspólnego z genialnym multi pierwszej części. Przynajmniej Singiel jest na wysokim poziomie. Z przyjemnością gram w niego któryś enty raz z kolei. Mam nadzieję że w oficjalnym dodatku poprawią multi.

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wie może jak można kupić to DLC??? Nie żebym miał jakąś nieodpartą chęć wydawania kasy jeden karabinek i 4 mapki ale jestem ciekaw w jaki sposób to jest dystrybuowane. Ani na steamie ani na origin czy jako to się tam nazywa tego nie widzę, a co rusz kogoś widzę jak strzela z tego nowego (starego) karabinu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Już wiem jak to się kupuje. W menu dla trybu multi jest "Pobierz element" gdzie po wybraniu waluty przechodzi się do sklepu. Przed chwilą sprawdzałem i tam są już dwa DLC - "Spustoszenie" (4 mapy + karabin FY7 i granat dymny M18) oraz "Odwet" (4 mapy). Za jedno DLC jedyne 9.99 euro.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Za jedno DLC jedyne 9.99 euro.
Trochę dziwnie ale ta cena to jest 9,99 zarówno w euro, w dolarach i w czymś tam jeszcze. Z ciekawości wybrałem dolary i ku mojemu zdziwieniu nie przekierowało mnie na euro. Wyszło na to, że za DLC z karabinem FY71 zapłaciłem około 30zł i taka kwota była dla mnie do przełknięcia :D Nawet fajna zabawka, przynajmniej jakieś urozmaicenie.
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie miałem problemu żeby zagrać w multi. Jest bardzo dużo, w większości mocno zapełnionych serwerów i trzeba często szukać gdzie jest jakieś wolne miejsce. Czasem najpierw mi znajduje takie z dużym pingiem ale po chwili lista zapełnia się tymi na poziomie około 100 i jest z czego wybierać. Ostatnio nawet chyba mniej cziterów, a z DX11 gdy ktoś ma sprzęt, wszystko wygląda jeszcze ładniej choć przy szybkiej akcji w multi trudno to dostrzec. Gra jak najbardziej warta zakupu, szczególnie jeśli chodzi o multi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...