Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Coś tu cicho, a od paru dni można już pocinać w demo. Jak dla mnie to robi niezłe wrażenie, szczególnie graficznie. Zapewne nie będzie tak miodne jak MW2 ale na odmianę jeśli ktoś chce się pobawić w klimaty SF to jak najbardziej.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha znikanie jest ale jak się pogra i wypróbuje wszystkie funkcje to gra wychodzi na zbalansowaną. Energia ucieka więc nie można mieć wszystkiego non stop i jak ktoś biegnie zniknięty to nie może tego robić w nieskończoność. No i najważniejsza rzecz, po włączeniu Nano Vision można takiego delikwenta zobaczyć. Główna sprawa to opanowanie szybkiego przełączania się pomiędzy kamuflarzem i nanovision. No i fajnie jest, że dodatkowe atuty rozwijają się w miarę ich używania, np. zmniejsza recoil przy celowaniu przez przyrządy. Jak na razie to jestem zdecydowany na zakup pełnej wersji.

Link to post
Share on other sites

Hm, wbijam się na serwer za 2-3 razem, gra chodzi płynnie, bez lagów. Nie wiem na co narzekacie.

Generalnie odrzuca mnie od gier, które polegają na chaotycznym bieganiu po małej mapce i strzelaniu do wszystkiego co widzę, ale jeszcze dam jej szansę.

 

Chodzi umnie na full detalach i nic się nie przycina.
Yyyy, a skąd wiesz o tych full detalach? Ja widziałem wybór rozdzielczości i "poziom" sprzętu jaki mam, żadnej konfiguracji grafiki.
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim Crysis 2 bardziej się zachowuje jak Beta niż Demo. Faktycznie są okresy, że serwery nie działają, czasem działają, ale gry nie ruszają, czasem nie da się w ogóle zalogować. Na forum piszą o wielu błędach i problemach.

Link to post
Share on other sites

Chyba najważniejsze jest aby opanować szybkie przełączania pomiędzy nanovision i pancerzem. Przez to pierwsze tryb niewidzialny niewiele daje bo i tak się takiego gościa zobaczy. Jak na razie to gram w ten sposób, że robię krótkie skany okolicy włączając na chwilę nanovision, a jak dochodzi do walki włączam pancerz. Jak przeciwnik znika to znowu nanovision. Kawałek mojego gameplaya:

Link to post
Share on other sites

Używam Sony Vegas Platinum 10 HD czyli podstawowej wersji. Ale taki montaż można też zrobić w Windows Movie Maker bo tam są chyba też przejścia pomiędzy ujęciami. Wolałem jednak Vegasa kupić bo ma większe możliwości i można się bardziej pobawić. Jak już się chce bawić w jakieś filtry czy efekty specjalne to WMM nie wystarczy, a z resztą mi coś nie działa :)

Link to post
Share on other sites

Przy tak ubogich ustawieniach graficznych w grze (rozdzielczość i "poziom" sprzętu) trudno dopasować grę do konfiguracji. A poza tym nagrywanie filmu zwykle obcina ok połowy klatek, więc bez filmu gra powinna chodzić lepiej ;) a tutaj faktycznie są nieprzyjemne przycinki, nie chciałoby mi się tak grać.

 

To 720p to jest pełna rozdzielczość (w takiej grasz), czy nagrywasz w połowie rozdzielczości?

Link to post
Share on other sites

Rozdzielczość, która w crysisie 1 ale i 2 ma duże znaczenie w ilości wyświetlanych klatek na sekunde.

 

Edit:

HD ready=1280x720=720p

przy wrzucaniu na YT filmiku z gry nagrywanej w połowie rozdzielczości trzeba by mieć monitor obsługujący 2560x1440.

Zresztą to sie nie tyczy specjalnie tematu.

 

Dodam do siebie że gameplay nowego crysisa jest strasznie casualowy, jest mało broni, ogolnie poza grafiką gra jest strasznie uboga.

Jeszcze te mapy na 12 graczy xD

 

Odnośnie testów wydajności podrzucam linka

http://www.geforce.com/#/Optimize/Guides/crysis-2-benchmarks

W skrócie na najniższych detalach i i7 (procek za 1000zł)

Grafika wydajności 8000gt wyświetla ok 30fps co raczej uniemożliwia granie.

Na gtx260 można spokojnie grać na najniższych detalach.

Gtx460 pozwala na komfortowe granie w średnich/wysokich detalach.

Edited by Pawelo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...