Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZAWIESZENIE


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Otwarta jest kwestia w jakich warunkach będziesz to zawieszenie wykorzystywał, jakoś nie bardzo widzę używania go mając ghilii na sobie i solidne maskowanie na broni. Zwyczajnie ciężko będzie zdjąć replikę z pleców.

Link to post
Share on other sites

Jak już pisał wiciok tak samo można nosić replikę na zawieszeniu 3-pkt, pod odpowiedniej regulacji jest bardzo wygodne. Polecam jednak pas zaczepić odwrotnie niż na zdjęciu ze sklepu, lufą w dół. I nie na końcu kolby, a przy chwycie, w okolicach rączki przeładowania - tym samym replika jest wyżej i mniej przeszkadza wystająca w dół lufa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Testowałem różne rozwiązania i jeżeli ktoś chce nosić ciężki karabin snajperski (SRy, AW338 itp) jedyne wygodne i praktyczne rozwiązanie to zasobniki takie jak podał Lambert lub stosowane w wojsku Eberlestocki.

 

http://www.eberlestock.com/Tactical%20Master.htm

 

Od paru lat mam model phantom -> niezniszczalny i naprawdę dobry sprzęt.

Największą zaletą jest stosunkowo proste wyciąganie karabinu jak i ponowne wkładanie -> można to zrobić bezproblemowo w każdej pozycji.

 

http://sealteam6.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=78:eberlestock-phantom-sniper-pack&catid=34:oporzadzenie&Itemid=90

 

Pozdrawiam Gorman

Link to post
Share on other sites

Sushi, to, że na plecach da się zawiesić 3-punktowym jak za pomocą tych szelek to niestety nie znaczy, że to to samo. Tu mamy usztywnienia, częściowo trzyma kształt i tak dalej. Na trzypunktowym się da ale nie będzie to tak wygodne (a sądzę, że będzie baardzo dalekie od wygody szelek). Tylko faktycznie, przy ghillu to odpada.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak mam Ghillie to drugi karabin nie jest na plecach tylko w zasobniku który ciągnę za sobą, przynajmniej ten z Phantoma jest zaprojektowany jako Dragbag.

 

Zasobnik posiada paski do regulacji którymi mogę ścisnąć karabin. Generalnie jest idealnie zrobiony pod M4/M15 i SR'ę. Całość pasuje idealnie. przy M40/M24 trzeba lekko paskami wyregulować bo lubi latać z boku na bok przy normalnym ustawieniu. (wtedy albo wkładamy kolbą w dół albo regulujemy ścisk)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...