Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Z osobistych doświadczeń : Jeśli nie biegałeś z udową kaburą to radzę Tobie, najpierw pożycz od kogoś kaburę udową i pobiegaj z nią trochę, najlepiej ze dwie strzelanki. Ja osobiście mocno się zawiodłem na udówce. Po prostu mi nie pasuje, blokuje mi kieszeń kargo, i nie mogę się przyzwyczaić. Mam kaburę podwieszaną na pasie nośnym kamizelki i jest super. Dlatego jeśli nie nosiłeś nigdy takie to najpierw spróbój - szkoda wydawać pieniądze na coś co będzie leżeć na półce - jak w moim przypadku.

 

Polecam uniwersalną - sprawdza się u paru osób, chwalą ją sobie. A w przypadku zmiany broni na większą nie będzie problemu. Ja też nie miałem problemu, broń siedziała pewnie, gorzej z przyzwyczajeniem ale to kwestja osobistych preferencji ^^^^ patrz wyżej.

Link to post
Share on other sites

Okej dziekuje za odpowiedzi oraz za podobny Topic o podobnym temacie :D

wezme tą uniwersalną, Khunag a jesli mozna wiedziec gdzie "kolega" podobną kupił 8)

 

Jeszcze jedno pytanie

typowo lamowate :roll:

 

jak sie nazywa i gdzie moge dostac taką torbe udowa jak ten gosciu na fotce ??? :?:

 

g5.jpg

lub

g2.jpg

 

z góry dziękuje :D

Link to post
Share on other sites

Polecam tą z MG.

Sam uzywam gdzies od polowy wrzesnia. Nie telepie sie, nie przekreca. P8 (bo wlasnie to w niej nosze :D ) siedzi pewnie. Jedyny (malutki) minus to problem z zapieciem napy przy napietym kurku. Jest to mozliwe jednak w miejscu nad ktorym jest zapiecie jest własnie kurek. Trzeba go jakos "ominąć". Nie jest to duzy problem ale :) (czepiam sie :wink: )

 

Kieszonka na dodatkowy magazynek - Magazynek od P8 miesci sie bez problemu, nie telepie sie itp. (na siłe upchnołem tam 2 magazynki jednak z wyjeciem jest mały problem :wink: )

 

Ogolnie polecam, za tą cene chyba dobry wybor (nie mialem doswiadczenia z innymi kaburami jednak ta spełnia moje oczekiwania w 100%)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
Nie podobną, a identyczną (przynajmniej porównując ze zdjęciem - mam ją u siebie), a gdzie to spytam się jutro, jak będzie u mnie (ale najprawdopodobniej w Militariach na Starowiślnej).

Czekam na odpowiedz gdzie była dokłądnie kupiona :D

 

w polsce jest na military.pl

cos ok 450 zeta

jednak lama ze mnie myslałem ze do 100-150 zł. dostane taka torbe :cry:

 

Baca dzieki za opinie 8) [/b]

Link to post
Share on other sites

dokladnie taka torbe bedzie trudno, bo raczej trudno poznac co to :) ale takie torby ma w ofercie i BHI, i Eagle, szyje takie Kajman w Wawie, a ja mam taka z Ukrainy :)

akurat w SWATcie (i my, i ten prawdziwy, i ten z fotek wyzej czyli filmowy) nosi sie w niej maske pgaz. ale spotkalem sie tez ze zdaniem ze uzywa sie jej do liny zjazdowej (w Kajmanie gosc mowil ze GROMowcy takich uzywaja)

Link to post
Share on other sites
akurat w SWATcie (i my, i ten prawdziwy, i ten z fotek wyzej czyli filmowy) nosi sie w niej maske pgaz. ale spotkalem sie tez ze zdaniem ze uzywa sie jej do liny zjazdowej (w Kajmanie gosc mowil ze GROMowcy takich uzywaja)

a nie wydaje Ci sie troche za mala? poza tym umiejscowienie na udzie zamiast na lydce chyba nie sprzyja wyplataniu liny... czekam na opinie i patenty odnosnie workow, sam uzywam na lydce i wiekszego, ale moze jest lepszy sposob..

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
a nie wydaje Ci sie troche za mala? poza tym umiejscowienie na udzie zamiast na lydce chyba nie sprzyja wyplataniu liny...

wydje mi sie dlatego ja tak jej nie uzywam :P

 

czekam na opinie i patenty odnosnie workow, sam uzywam na lydce i wiekszego, ale moze jest lepszy sposob..

ja do liny uzywam kopii worka BHI na 50m liny

Link to post
Share on other sites

witam

masz moze jakies zdjecia tego wora blackhawka? nie mialem z tym stycznosci, czy to po prostu normalny wor zaciagany na corda czy moze ma jakis inny system zapiec? jak wyglada jego mocowanie? jaki sposob wkladania do srodka liny preferujesz? ja wkladam po kawalku, bo wtedy mi sie nie skreca, ale jak trzeba 40 m tak wepchnac to juz nie jest kolorowo, a o szybkosci nie wspomne...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
masz moze jakies zdjecia tego wora blackhawka?

pod reka nigdzie nie mam. W domupowinny byc. Ale to taki worek:

http://www.blackhawkindustries.com/product...duct_id=1274&d=

 

nie mialem z tym stycznosci, czy to po prostu normalny wor zaciagany na corda czy moze ma jakis inny system zapiec? jak wyglada jego mocowanie?

mozna nosicna ramie lub przyczepic paskami na rzepach do lydki. Jak zakladasz na lydke pasek na ramie mozna schowac. W srodku jest petla do przywiazania liny.

 

jaki sposob wkladania do srodka liny preferujesz?

normalne worowanie, jak przy workach jaskiniowych

 

ja wkladam po kawalku, bo wtedy mi sie nie skreca, ale jak trzeba 40 m tak wepchnac to juz nie jest kolorowo, a o szybkosci nie wspomne...

to zalezy od worka, do mojego wchodzi 50m liny (tyle mam) i zostajemiejsce na sporo szpeju. Tyle ze ciezko sie chodzi z 50m liny na nodze :) I jest troche niesamowite wrazenie jak przechodzisz na 20m przez barierke a pod Toba nie ma liny :D

Link to post
Share on other sites
pod reka nigdzie nie mam. W domupowinny byc. Ale to taki worek:

jesli masz dokladniejsze zdjecia to bede wdzieczny

to zalezy od worka, do mojego wchodzi 50m liny (tyle mam) i zostajemiejsce na sporo szpeju. Tyle ze ciezko sie chodzi z 50m liny na nodze I jest troche niesamowite wrazenie jak przechodzisz na 20m przez barierke a pod Toba nie ma liny

polecam sprobowac wiezowiec:)

Link to post
Share on other sites
tak tak pytałem sie o kabure aczkolwiek czekam na opinie równierz toreb udowych 8)

ta torba udowa ma być na maskę czy też jako torba na odzysk ?

jeżeli na odzysk to polecam torby made by ORKAN

http://www.kn.fov.pl/kamizelki/forum/viewt...wtopic.php?t=30

http://www.kn.fov.pl/kamizelki/forum/viewt...wtopic.php?t=40

torby na maskę też robi ale akurat z nimi nie miałem przyjemności

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...