Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

<<< Gdyby pis wygrał wybory:

 

Pyta kierowca nie-warszawiak:

 

- Jak dojechać do Bulwaru Lecha Kaczyńskiego?

 

 

- Do Bulwaru Kaczyńskiego? Pojedzie pan ulicą Ofiar Katastrofy Smoleńskiej,skręci w prawo w Braci Kaczyńskich, potem przez Męczenników 10 Kwietnia,

 

dalej prosto przez Prezydenta Tysiąclecia i skręci pan w lewo, w Bojowników o Prawo i Sprawiedliwość.

Potem już prosto do Placu Braci Bliźniaków z pomnikiem Jarosława Żywego i Sprawiedliwego, a tuż za nim jest Bulwar Lecha Kaczyńskiego.

 

W Unii Europejskiej tak wkrótce będzie....

 

- [klient] Halo! czy to pizzeria? Halo....?

- [operator]: Dziękujemy, że wybrał pan naszą pizzerię. Czy mogę prosić o pański numer EURO PESEL?

- [k]: Dzień dobry. Chciałbym złożyć zamówienie.

- [o]: Czy mogę najpierw prosić pański numer EURO PESEL?

- [k]: Mój EURO PESEL, tak.... już ..chwileczkę... to jest: 2165052031412341123221854332223.

- [o]: Dziękuję, panie Nowak. Widzę, że mieszka pan przy ulicy Żytniej 14, a pański numer telefonu to 56320302.

Numer telefonu w pańskim biurze to 54356326, a numer pańskiej komórki to 882349241. Z którego numeru pan dzwoni?

- [k]: Co? Dzwonię z domu. Skąd pan ma te wszystkie informacje ?

- [o]: Jesteśmy podłączeni do Systemu, proszę pana.

- [k]: (wzdychając) A... tak... Chciałbym zamówić dwa razy waszą Pizzę Samo Mięcho.

- [o]: To chyba nie jest dobry pomysł, proszę pana.

- [k]: Co pan ma na myśli?

- [o]: Proszę pana, w pańskiej kartotece medycznej jest napisane, że ma pan za wysokie ciśnienie i ekstremalnie wysoki poziom cholesterolu. Twój Narodowy Opiekun Zdrowia nie zezwoli na takie niezdrowe zamówienie.

- [k]: Cholera. To co pan proponuje?

- [o]: Może pan spróbować naszej nisko tłuszczowej Pizzy Sojowej. Z pewnością panu zasmakuje.

- [k]: Czemu pan sądzi, że mi to zasmakuje?

- [o]: Wypożyczał pan w zeszłym tygodniu " Sojowe przepisy kulinarne" z biblioteki, dlatego właśnie to panu

zasugerowałem.

- [k]: Ok, ok. Proszę więc dwie rodzinne. Zaraz podam panu numer karty kredytowej.

- [o]: Obawiam się, że będzie pan musiał zapłacić gotówką, bo przekroczył pan limit na koncie karty kredytowej.

- [k]: No to skoczę do banku tu obok i przyniosę gotówkę zanim wasz kierowca dostarczy pizzę.

- [o]: Pańskie konto czekowe również jest już wyczerpane.

- [k]: Nieważne. Po prostu przyślijcie pizzę, mam już gotówkę gotową. Jak długo to zajmie?

- [o]: Obawiam się, że około 45 minut, gdyż mamy teraz dużo zamówień. Chyba, że jeśli chce pan jechać po gotówkę, to

po drodze sam pan podjedzie po zamówienie. Jednakże wożenie pizzy motocyklem może być ryzykowne.

- [k]: Skąd u diabła pan wie, że jeżdżę na motorze ?!

- [o]: Pisze tutaj, że oczekuje się na pana z pierwszą wpłatą na samochód. Ale motocykl ma pan już spłacony.

- [k]: k.... !!!!!!!!!

- [o]: Radzę uważać co pan mówi. Ma pan już przecież kolegium za obrażenie policjanta w lipcu 2010 roku oraz wyrok za opowiedzenie nietolerancyjnego dowcipu o nekrofilach.

- [k]: (Milczenie)

- [o]: Czy chce pan coś jeszcze ?

- [k]: Tak, mam kupon na darmowe dwa litry coli.

- [o]: Przykro mi, proszę pana, ale nasz regulamin zabrania podawania coli cukrzykom....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam w ten niedzielny poranek :)

 

odrobina bash'a na dzień dobry:

 

"<Wazz> możemy iść na piwo

<Wazz> bo mojego domu lepiej teraz unikać

<Wazz> normalnie istna pożoga

<RK> co się stało?

<Wazz> okresy mojej żony i dwóch córek się zscynchronizowały

 

 

<Chupas> potrzebuję wyzwania taktycznego

<Mangel> wsadź palec w dupe przypadkowo spotkanemu facetowi i próbuj z tego wybrnąć

 

<Thiaren> Właśnie oglądam Fakty... 404 km dróg nie zostanie zbudowanych na Euro 2012.

<Thiaren> W 2012 error, road not found?"

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam ile osób o ile w ogóle ktokolwiek grał na wszystkich tych miejscówkach

 

Miejscówki zawieszone:

1. FIX - teren zielony (bez możliwości użycia GR-2)

2. Strzeszyn - CQB (bez możliwości użycia GR-2)

3. Ferma lisów / Kiekrz ul. Pawłowska - CQB (bez możliwości użycia GR-2)

4. Rumianek - CQB (bez możliwości użycia GR-2)

5. ZNTK - CQB (bez możliwości użycia GR-2)

 

 

Ja zaliczyłem wszystko poza fermą. Jakoś nie było okazji i ponoć było dość ciasno. Goryle chyba kilka razy tam grywały.

Link to post
Share on other sites

Ja wszystko poza Fermą i Strzeszynem, a Wombat wszystko poza Fermą i Rumiankiem.

 

Z tym znalezieniem może być problem zważywszy, że na Strzeszynie nie gramy od jakichś 4-5 lat.

 

To już tyle lat?? Chociaż może... Zaczynam miec takie przeświadczenie że jestem w tym już stary... w sensie stażowo... stażysta

 

Rumianek miał zajebisty potencjał

Link to post
Share on other sites

Miejscówka jest wyłączona mniej więcej od czasu, kiedy Jimbo (ktoś go jeszcze w ogóle pamięta? Robił podobno najlepszy serwis w Wielkopolsce) zleciał do piwnicy z 2go piętra i połamał sobie nogi w 40 miejscach. To było w 2006 roku i albo było katalizatorem, albo spowodowało, że zaczęliśmy się nad miejscówką solidnie zastanawiać. A poza tym i tak zapomniałeś o Owińskach.;p

Link to post
Share on other sites

W Owińskach powycinali drzewa naokoło zakładu, więc to, co się tam dzieje, byłoby doskonale widoczne z ulicy, bo opuszczony szpital to w końcu centrum tej wioski. A do tego w więcej niż 30 osób to tam się już ciasno robi. Poza dwoma budynkami w stanie znośnym i jednym w stanie takim, że aż strach tam włazić było te ponad 5 lat temu to miejscówka oferuje niewiele więcej. Zwłaszcza, że wieża konkretnie groziła zawaleniem.

 

Ale to było jedyne znane mi CQB, gdzie nie śmierdziało żulami i kałem.;p

Link to post
Share on other sites

Cement jak chodzi o Twoją wyliczankę to ja grałem tylko na FIX i wiadomo ZNTK na reszcie nie, ale akurat wtedy miałem pauzę.

Za to IX to było super miejsce. Dwa poziomy pod ziemią i cała kopuła plus prochownie i otaczające je tunele... wypas po pachy.

Ponoć dzieciaki do dziś tam na kopule grają!

 

P.S. Zaczynałem 10 lat temu na IX. Mieliśmy tam z grupą legalnie wydzierżawiony teren na kopule i zgodę konserwatora na strzelanie w środku!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...