Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

Zaraz, zaraz?? To ten PB nie jest tam gdzie grali(ście) jako TB??

Tam na zadupiu, za Górczynem??

Bo ja byłem święcie przekonany, że to właśnie oni przejęli ten teren po tym jak się spalił. A jeśli nie to może warto było by znowu zbadać teren i dowiedzieć się co tam się dzieje??

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie. Farbiarze są na IXa. My jako nie istniejące już TB graliśmy na FIX na ul Skalnej.

Wiem iż odbywają się tam poza "wumasgowe" spotkania młodocianych. Pomieszczenia są wydzierżawione przez różne firmy na magazyny, ale na kopule i w prochowniach można by grać moim zdaniem!

 

Sam zobacz na mapie. Odległość nie jest duża faktycznie ale to zupełnie inne forty!

Poza tym IXa to wyprysk na dupsku mamuta w stosunku do IX która jest tym mamutem!

Link to post
Share on other sites

Viper no bądź duży! ja wiem gdzie jest fort IX wiem jak wygląda itd....bo również tam grywałem :p Pomyłka spowodowana była reklamą firmy "farbiarskiej" brzmiącej mniej więcej tak "gra na terenie fortu IX" a nie fortu IXa. Mój błąd, że nie sprawdziłem ich adresu.

 

 

Alabaster@ A ile one mają bo mój wąż jest jeszcze dość młody i nie wiem czy da rade połknąć.

Link to post
Share on other sites

Cement bądź duży i przyznaj się do kuchy, a nie zasłaniaj się adresem. :wink:

 

Na stronie farbiarzy pisze jak wół:

Rysunek - pruski projekt Fortu IXa "Witzleben" na Dębcu w Poznaniu

...

Paintball Park w Forcie IXa na Dębcu w Poznaniu jest profesjonalnym, całorocznym, dostępnym każdego dnia, Centrum Paintballowym zorganizowanym przez Firmę QUICKLY w wyniku życzliwej współpracy z władzami Stolicy Wielkopolski.

...

Dziewiętnastowieczny Fort IXa “Witzleben” przy parku na Dębcu służy celom sportowym, rekreacyjnym, kulturalnym i historycznym.

 

Ale pominąwszy już detale "komunikacyjne" i po ustaleniu o jakie miejsce się rozchodzi może faktycznie ktoś mieszkający blisko przespaceruje się zobaczyć czy można tam grać tak jak kiedyś!?

Link to post
Share on other sites

Czołem!

Zapraszam Was do wzięcia udziału w wielkiej bitwie z Bolszewikami.

Wstępujcie do formacji Wojsk Wielkopolskich!

3 Bastion Grolman przygotowuje wielkie widowisko historyczne i potrzebujemy sprawdzonych ludzi (tak zarekomendowałem graczy ASG).

Tutaj powstaje nowa strona imprezy:

http://bastiongrolman.org...oznanczycy.html

Tutaj minimum mundurowe:

http://bastiongrolman.org/Poznanczycy/dr.html

Rozumiem że nic nie macie z tego minimum więc dostaniecie mundury z wypożyczalni. To spowoduje brak honorarium dla was ale przygoda, wyżerka i nocleg gratis.

Podstawa to buty. Są drogie, w wypożyczalni zazwyczaj nie ma nawet kopii, my używamy opinaczy kompani reprezentacyjnej (podkutych z odprutymi opinaczami). Weżcie lepiej swoje buty. Pod spód biała i tylko biała bielizna!

Mundury przewiewne nie są więc weźcie dwa komplety, my używamy zblizonej do oryginalnej. Naprawdę polecam stare wojskowe kalesony, w portkach z koca sprawdzają się perfekt, nie będziecie mieli obtarć, ludzie używając współczesnej zwykłej bielizny po prostu cierpią.

Dam znać kiedy będzie pierwsze spotkanie dla chętnych, postaram się aby było ASG.

Pozdrawiam.

 

A tutaj próbka takiego widowiska:

 

Wszelkie pytania na priva proszę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...