Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ale to ma stały zamek (skręcany z dwóch połówek do tego), nie ma oznaczeń i kosztuje to to tyle co klamki od Army. No chyba że ironizowałeś z tym "cudem" :P

 

Trochę tak, a z drugiej strony jak na razie jak ktoś chciał postrzelać z nieostergo Makarowa miał tylko do dyspozycji wiatrówki, a tu jest wersja ASG - w sam raz dla rusofili cool.gif

Link to post
Share on other sites

No nie ma (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) - i to jej jedyny plus.

Jeszcze żeby to było wykonane jak Makarow w wersji 4.46mm od Baikała, to bym nic nie mówił (nie żeby od razu stal, ale chociaż ładnie odlany zamek i korpus, a nie dwie połówki łączone śrubkami). Ale tu nawet masz zamek nieruchomy i te śrubki na wierzchu, brak oznaczeń, okienko wyrzutnika łusek to tylko wgłębienie w zamku. Ja tam bym wolał sobie kupić deko/4.46mm od Baikała, żeby ta replika z zewnątrz wyglądała (jako wypychacz kabury np) :)

A co do tego, że to nie jest wiatrówka, tylko ASG - masz CO2, więc też w sumie nie wiadomo jak z fpsami, czy nie będzie to kolejny Dan Wesson. To zresztą jest chyba na bazie wiatrówki:

 

No ale co kto lubi, może ktoś kto nie przykłada aż takiej wagi do realizmu i wykonania i jest w stanie poświęcić najprzyjemniejsze kwestie posiadania repliki byleby mieć Maka w wersji ASG ;)

 

Co ciekawe, ten produkt w ogóle nie figuruje na stronie KWC.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Otto - 4,5 mm mówi samo za siebie to jest wiatrówka wink.gif

Na razie mamy info ze strony RSOV i małe zdjęcia. Wiatrówka już jest na rynku, ASG nie. Podobnie jak C11 od Crossmana - wiatrówkę kupisz na każdym bazarze, wersji ASG nie - a byłaby tania alternatywa dla Beretty PX Storm. Co do FPSów to sam wiesz jak jest. Jak model doszczelniony to tylko do tarcz, a jak z luzami to i ,350 nie przekroczy (M9 od STTI). Pozostaje tylko czekać na premierę u nas - wtedy zobaczymy co i jak

Link to post
Share on other sites

Ja nie powiedziałem, że to na filmiku to ASG, tylko że ASG jest prawdopodobnie zmodyfikowaną wiatrówką, ponieważ KWC zrobiło wiatrówkę widoczną na filmiku :)

 

O jakim PX mówisz? Marujowskim? Czy umarexowskim (acz skoro mówisz że wersja ASG byłaby alternatywą to chyba o TM)? Tak czy inaczej, oba posiadają ruchomy zamek oraz blowback. C11 to chyba podobnie jak ten Makarow to jest wytłoczka (tylko że plastikowa, a nie metalowa), czyli brak ruchomego zamka. Do tego nie posiada pełnowymiarowego magazynka. No i przede wszystkim nie wygląda zbytnio jak PX4 ;) No i - jest tania alternatywa (cena trochę większa jak Maka) - ostatnio było w newsach, chinole zrobili swoje PX4 (kopia chyba).

 

 

BTW W Poznaniu też tak leje? :D

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

no powiedziałbym że w Poznaniu jest istny Sajgon hahaha.gif

Co do tej C11 to nawet sam Crosman nie ukrywał że nawiązują stylistyką do Beretty, tak jak w T4 nawiązują do Glocka. Przy okazji bawi mnie jak nawet we "fachowej" prasie pisze się o Umarexie SA 177 jako wiatrówkowym Glocku skoro jest replika Sprigfield Armoury model 177 happy.gif

Link to post
Share on other sites

Może i nawiązuje do Beretty, ale to chyba tylko oknem wyrzutnika łusek (i to do tego z np modelu 92, a nie PX4). I ogólnie jak dla mnie, to prędzej 8000 (Cougar) niż PX4 (chociaż może jest jakiś model Beretty podobniejszy do C11, nie wiem) :D

Link to post
Share on other sites

A co byś chciała, Haniu..?

 

@FLC:

Chyba się starzeję bo podoba mnie się! :blush:

A propos; czy mógłbyś mi przypomnieć na PW namiary tej knajpki, o której kiedyś gadaliśmy?

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...