Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Buc, gej... Coś mi mówi, że modzi nie są na tym forum zbyt popularni.;p

 

Dajcie spokój, przerobiłem tego AK na taktyczne obrzydlistwo obwieszone risami i kolimatorami. Teraz fun factor bardzo wzrósł, bo mogę co tydzień wybierać, czy mam ochotę na klasycznego kałacha w drewnie, czy nieklasycznego w plastiku.

 

No i co najważniejsze części do AK D-Boysa mam tyle, że chu-chu, a GB od niego otwierałem już nawet w polu, albo w pubie, więc awarie to mi zbyt straszne nie są.;]

 

@Wilq: Ja nie czytałem.;] Ale chyba się zaopatrzę.

Link to post
Share on other sites

Kiedy przeciwnicy będą łzawić, to pojawią się u nich problemy z celowaniem. To jest właśnie master-plan.

 

Ale jakim cudem na 3letniej, przejechanej jak portowa dziwka gumce Systemy udało mi się osiągnąć lepsze rezultaty, niż na nowiutkim Guarderze, to pozostawię to bez komentarza.

Link to post
Share on other sites

A ja wczoraj nabyłem nową emkę i nie ma risów... :)

A spod risów w kałachu i tak wyjdą te brzydkie zarazki, palce obrosną kurzajkami i bedzie problem z naciśnięciem spustu.

Wewnętrzne FUJ! i Ukryte BLEE! :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam

Junak

Link to post
Share on other sites

Nie taki znowu nowy ten trailer.;] W Nowej Fantastyce był jakieś 2 miesiące temu artykuł na temat tego filmu. Zapowiada się na tyle zacnie, że go sobie nie odpuszczę.

 

Naziści atakujący Ziemię z Księżyca... Wiele wody upłynie, zanim ktoś wpadnie na podobnie genialny pomysł.

Link to post
Share on other sites

A ja wczoraj nabyłem nową emkę i nie ma risów... :)

A spod risów w kałachu i tak wyjdą te brzydkie zarazki, palce obrosną kurzajkami i bedzie problem z naciśnięciem spustu.

Wewnętrzne FUJ! i Ukryte BLEE! :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam

Junak

 

 

A co powiesz na to wink.gif

400px-KrinkovQuadRail.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...