Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No niestety. Beryl to nie masówka, ani chińczyk, a high-end z Aresa, więc i koszt jednostkowy musi być większy. Poza tym części z frazeologicznego "kałacha cymy" tam w sporej części przypadków nie podejdą, bo jest wysoce niestandardowo skonstruowany jak na kałaszopodobne twory. Zresztą założenia były takie, że to sprzęcior treningowy dla woja, a na rynek cywilny trafia jedynie dlatego, że istnieje grupa zapaleńców, która wykazuje na ten produkt zapotrzebowanie. No i rekonstruktorzy z pewnością się w niego zaopatrzą.

 

Mnie ciekawi jedynie, jak będzie wyglądać żywotność podzespołów elektronicznych w porównaniu z mechanicznymi. No i jak będzie wyglądać sytuacja, w której montowanie elektroniki stanie się standardem, jak zmieni się przez to praca serwisanta, a przede wszystkim, na ile takie gadżety są potrzebne w polu? Nie ma co ukrywać, że elektronika to zupełnie nowe możliwości (przykładowo tutaj: http://gatee.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=57&lang=pl), z tym, że ile z nich to funkcje faktycznie dające przewagę nad przeciwnikiem, a ile to po prostu lansiarskie bajery, robiące dokładnie to samo, co mechanika, ale z innego podejścia?

Link to post
Share on other sites

Wacol, to trochę jakby zastanawiać się na ile BMW jest lepsze od Skody - jedno i drugie ma cztery koła i nawet podobnie jedzie po mieście. Czy elektronika daje przewagę w polu? Oczywiście nie. Ma inne zalety. o których wszyscy wiemy. Mnie cieszy, że pojawiają się nietuzinkowe repliki - przecież nie każdy strzela "chińczykiem". W morzu mizerii taki Beryl błyszczy, choć akurat mnie osobiście nie ekscytuje, bo.. brzydal. :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Pod GB v.2 układ ASCU jest nie przebicia, do reszty gb można stosować ten "flagowy produkt gate", aczkolwiek ja pozostaję przy prostym mosfecie z ab i dobrym lipo :icon_biggrin:

 

btw. na Metallicę do Pragi 7 maja ktoś się planuję wybierać ? :cool:

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Przeczytaj do końca, z tego news'a wynika że istnieje Beryl ASG.

 

@Saigon, przeczytałem, ja dzień zaczynam od Altaira cool.gif Po prostu z mojego puntu widzenia widok Beryla zasilanego magami od M4 wydał mi się lekko egzotyczny. Jakoś do tej pory nie mogłem zrozumieć że Baikał produkuje wiatrówki na podzespołach ostrych egzemplarzy, Springfield Armoury, Sig Sauer czy H&K spokojnie brandują repliki, tylko w Radomiu magazyny pękają w szwach od towaru na który nie ma zbytu...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...