Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Poczekam na wersję płytową bo w kinie się tego nie zobaczy cool.gif

 

Raczej nie bo póki co film nie ma polskiego wydawcy, zapewne pojawi się tak jak The Hurt Locker jak już wszyscy go zobaczą.

A tutaj taki rosyjski Helikopter w Ogniu:

Edited by slowian
Link to post
Share on other sites

Mnie tam bardziej przekonał niż Mango.;p Albo airsoftguns.pl. Dla przypomnienia - trochę klasyki z czasów, kiedy ludzi wciąż dzieliło się na "gaziaki", "sprężyny" i "elektryki".

 

 

Tak, tak dzieci. Kiedyś nie było miliarda aegów z Chin od pierdyliarda marek. Tanie zabawki za 100 PLN, mp5 od Wella, która miała rozrzut większy niż zasięg i pierwsze serie kałachów od Cymy. A poza tym to markowe zabawki za więcej niż kafla. Ech... Ale to już było na szczęście i nie wróci.;]

Link to post
Share on other sites

Tak, tak dzieci. Kiedyś nie było miliarda aegów z Chin od pierdyliarda marek. Tanie zabawki za 100 PLN, mp5 od Wella, która miała rozrzut większy niż zasięg i pierwsze serie kałachów od Cymy. A poza tym to markowe zabawki za więcej niż kafla. Ech... Ale to już było na szczęście i nie wróci.;]

 

No co do markowych replik, to tu się nic nie zmieniło - nadal kosztują ponad kafla cool.gif

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=6466&name=Tokyo_Marui_G36K_-_Shoot_&_Recoil_Ver.

Link to post
Share on other sites

No cóż, TM nigdy nie miałem a parę chinoli przeszło przez moje łapska cool.gif Co do jakości się nie wypowiadam bo to oczywiatość, ale to jest trochę jak z innymi rzeczami - dla przykładu modelami (bo to teraz robię w przerwie do strzelania). Można kupić wczesną wersję P51 od Hasegawy i Masterecrafta. Można mieć model z Japonii za 70 zł i za 6,50 zł z Wrocławia. Smaczku temu wszystkiemu dodaje fakt, że Mastercraft kupił stare formy Hasegawy czyli mamy niby to samo. Niby... bo jeden model praktycznie sam się skleja, a drugi to metodą mechanika samochodowego - szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla. Ale w końcu wiem za co płace i co dostaję za kasę którą zapłaciłem hahaha.gif

Link to post
Share on other sites

Widzisz, a ja strzelałem i z chinoli, i z TM, a nawet z CA. Naprawdę, o wiele bardziej wolę chińczyki. Tu się poskłada, tam poprawi i śmiga gitara. I mimo wszystko kosztuje sporo taniej. W każdym razie mnie, bo wciąż mam w domu taką masę części, że coś się dopasuje.

Link to post
Share on other sites

Leon, bo forum skupia ludzi o różnych poglądach, o różnej wiedzy, oraz możliwości wyciągana wniosków z tej wiedzy.

@Mars

Tu dochodzimy do sedna sprawy. Niestety, w Środowisku AS brak jest czegoś, co określa się ambitnie jako "płaszczyzna porozumienia". Jak widać brakuje jedności w kwestii podejścia do mass-mediów czy też w odniesieniu do tzw. akcentów politycznych. Stąd też takie sprawy jak ów artykuł wypływają i będą wypływać.

Mnie jednak niepokoi to, że brak jest owej jedności nie tyle w odniesiu do spraw "górnolotnych", co raczej w kwestiach "niskopoziomych".

Prostym przykładem jest czerwień oznaczająca trupy. Niegdyś rzecz oczywista, dziś niemal na wymarciu patrząc na weekendowe spotkania ogólnopoznańskie.

 

@eliasz

są pewne standardy

Ta myśl, choc wyrwana z szerszego kontekstu, wymagałaby rozwinięcia. Niewątpliwie jakieś standardy istnieją, ale pewnie jest ich tyle co poszczególnych ekip, albo i airsoftowców. Dlatego też nie ma co się bulwersować, że ktoś działa w oparciu o zasady inne niż nasze.

Co jednak bezwględnie musiałoby być przestrzegane:

  • Prawo ASG
  • Regulamin danej imprezy
  • Przyjęte i opublikowane przez daną społeczność reguły (np. ograniczenie 350 fps w CQB w Wlkp.)

Link to post
Share on other sites
Stąd też takie sprawy jak ów artykuł wypływają i będą wypływać.

 

Ja jeszcze raz chce zapytać - co takiego było w tym artukule, że można go nazwać "sprawą, która wypłynęła"?

Czytaliście go w ogóle?

 

Prostym przykładem jest czerwień oznaczająca trupy. Niegdyś rzecz oczywista, dziś niemal na wymarciu patrząc na weekendowe spotkania ogólnopoznańskie.

 

A jeszcze kiedyś, zanim pewnie zacząłeś grać w AS nie było żadnych oznaczeń trupów i jakoś się grało.

 

Co jednak bezwględnie musiałoby być przestrzegane:

 

•Prawo ASG

 

 

PASG - jest tylko i wyłącznie wskazówką, nie jest niczym wiążącym - inna sprawa, że większość środowisk AS w Polsce jakoś tam PASG respektuje.

Reszta standardów jest oczywista.

 

@eliasz

 

są pewne standardy

 

Ta myśl, choc wyrwana z szerszego kontekstu, wymagałaby rozwinięcia.

 

Proszę nie rozwijać moich myśli wyrwanych z kontekstu. Jeżeli całkowicie zmieniamy znaczenie cytatów - ich po prostu nie używamy. Piszemy swoje przemyślenia bez nawiązania do wypowiedzi poprzedników.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...