Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Do co zdj i tak pewnie nikt nie uwierzy ,ale nie są one moje ( znaczy nie te odbiegające od normy). Z profilu korzystali swego czasu także moi znajomi i nie zawsze kontrolowałem co znajduje się galerii ( mieli usuwać). Osobiście nie wiem nawet czy te zdjęcia są czyjeś czy wyciągnięte z internetu. Zdj zostały już zaznaczone do usunięcia ( powinny zniknąć w ciągu godziny) mam nadzieje ,że mimo tego incydentu uwierzycie w moją wersje i nie będzie problemu z moją bytnością na strzelankach.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś dysponuje czasem o 8 rano to zapraszam na meczyk piłki nożnej na polibudzie. Potrzebuję 2-óch osób do zamknięcia składu.

Nie jest to mecz o złote kalesony czy inny puchar sołtysa; just fun. kontakt na prive :) Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

<ustawia 'Sędziego'>

"No, wreszcie mam porządny avatar."

 

"Jak był porządny, to po co znowu go zmieniałeś?;p"

No właśnie ten co teraz ustawiłem (i podałeś go w linku) jest porządny.

 

"Ale ja wciąż nie widzę tego porządnego."

Ale ten jest porządny :<

 

Too much confusion :s

Edited by N0mad
Link to post
Share on other sites

Dzień dobry!

 

Ktoś tu jeszcze żyje ze starej gwardii???

 

Ale to forum umarło widzę... nie to co kiedyś, że po kilku dniach nieobecności człowiek musiał cały dzień czytać hi hi

 

Pozdrawiam! :maniak_luzik:

Edited by hichel
Link to post
Share on other sites

<ustawia 'Sędziego'>

"No, wreszcie mam porządny avatar."

 

"Jak był porządny, to po co znowu go zmieniałeś?;p"

No właśnie ten co teraz ustawiłem (i podałeś go w linku) jest porządny.

 

"Ale ja wciąż nie widzę tego porządnego."

Ale ten jest porządny :<

 

Too much confusion :s

 

240px-Troll_Face_small.png

Link to post
Share on other sites

Od kiedy wmasg to miejsce na ogłaszanie ofert pracy przy "wytryskarkach" !!! żenua jakby nie było innych witryn od tego... dżizas a moderator zamiast to wyebać to jeszcze włazi w dupę właścicielowi tematu!! Waaaaaacol ogarnij się!

Link to post
Share on other sites

To ty się ogarnij. I licz się ze słowami.

 

Temat o konferencji w Paryżu ci nie przeszkadza? A o strzelncach w Poznaniu? Też nie są związany z airsoftem. Najpierw dowiedz się, dlaczego dany temat wciąż wisi, dowiedz się też, dlaczego został zamknięty i dopiero potem oświeć Internet swoimi przemyśleniam. I pokaż mi, gdzie ma miejsce - jak to uczenie określiłeś - "włażenie w dupę", bo twoja interpretacja tego sformułownia najwyraźniej różni się od ogólnie przyjętej.

 

Uprzedzając twoją kolejną wypowiedź, uproszczę ci sprawę - Sopel to przedsiębiorca i airsoftowiec. Lokalny. Swój. Polski. Daje pracę ludziom. Młodym ludziom. Studentom. Znalezienie jako takiej pracy - nawet wakacyjnej - jest ostatnio coraz trudniejsze. Zwłaszcza dla młodych ludzi i zwłaszcza dla tych na/po studiach. Na obecnym układzie korzysta każdy - Sopel-przedsiębiorca-airsoftowiec dostaje pracownika na wakat, student-airsoftowiec dostaje siano, Polska dostaje PKB.

 

Mając na uwadze powyższe, rozumiem, że w myśl twojej arcyinteligentnej wypowiedzi, mam zamienić układ, na którym potencjalnie skorzysta paru airsoftowców, na układ, w którym nie skorzysta nikt, a w wszystko w myśl jakichś wyimaginowanych zasad, że na forum mają wisieć tylko tematy o "szczylankach"? Ogarnij się.

 

Uwagi o wtryskarkach nie skomentuję, bo sam wystawiasz sobie nią świadectwo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...