Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

Zajrzałem, poczytałem... nie wierzę... pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi na myśl to pytanie czy wrócił czas kiedy Jackson był jeszcze czarny ;-)

 

Pozdro Dziady! i ruszać dupska .. jak się Was uzbiera co najmniej pięciu na jednej ..ebance to stawiam grilla i mięcho .. byście niedożywieni do domów nie wracali ;-)

 

 

Miałem robić strzelankę dla nowych i chcących spróbować ale chyba przekwalifikuję ją na imprezę "geriatryczno-spirytystyczną"

Edited by brenner
Link to post
Share on other sites
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O Aleksandrękg chodzi czy jakoś tak. Chyba nie była taka fajna jak piszesz Ivo...

Lubiła opisywać co ma na obiad.

Nnie kojarzę :icon_smile:

Zajrzałem, poczytałem... nie wierzę... pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi na myśl to pytanie czy wrócił czas kiedy Jackson był jeszcze czarny ;-)

 

Pozdro Dziady! i ruszać dupska .. jak się Was uzbiera co najmniej pięciu na jednej ..ebance to stawiam grilla i mięcho .. byście niedożywieni do domów nie wracali ;-)

 

 

Miałem robić strzelankę dla nowych i chcących spróbować ale chyba przekwalifikuję ją na imprezę "geriatryczno-spirytystyczną"

Breniu grilla rozstawi, mięcho zje i tyle będzie :icon_biggrin: Ja na takie imprezy się nie piszę :icon_razz:

I ogólnie muszę się wreszcie do Posen wybrać na kawę... taką jak ostatnio :icon_biggrin:

Hubert? Ania Ci pozwoli wyjść na kawę? :P

Edited by Ivo_Meleskevic
Link to post
Share on other sites

O Aleksandrękg chodzi czy jakoś tak. Chyba nie była taka fajna jak piszesz Ivo...

Lubiła opisywać co ma na obiad.

no o nią właśnie mi chodziło co ją Mars z Wolem zjedli, przeżuli i wypluli.

 

Dobra to ja muszę się zabrać za przegląd repliki, tak dawno tego nie robiłem że mi pewności Siebie brakuje czy ogarnę.

Link to post
Share on other sites

Chyba wywołałem lawinę budzenia się dziadków :icon_smile:

 

Dzień dobry :icon_biggrin: A raczej dobry wieczór :icon_biggrin: Zombie nadciągają :icon_razz: Pozdrowienia dla wszystkich geriatryków :icon_smile:

 

 

P.S.

3 czerwca mija mi 10 lat od pierwszej strzelanki.... czuję się staro!!!! :icon_eek:

Edited by hichel
Link to post
Share on other sites

Z checią wlecę na to Gieriatric Party.

 

Teren troche pagorkowaty, spocic sie mozna a i zadyszki dostac. Bosman, jakies zabezpieczenie medyczne z defibrylatorem dla zacnych kolegów planujesz? :P

Edited by Michu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...