Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

próbują z AK zrobić coś ludzkiego

 

cholera, wieje nudą po odejściu na emeryturę dzikusajedenczteryjedenzero... zrobił wstęp do bf9, ale zapomniał o podsumowaniu... może chociaż skomentuje grejtbuma... albo opowie jakie fajki pali

Edited by qurcz
Link to post
Share on other sites

Witam ostatnio zaczęło chodzić mi po głowie zakupienie jakiejś snajperki Poszukuje porady, coś co by było dobre i tak do 1200pln i czy w ogóle można kupić coś dobrego do takiej kwoty.

 

Kupić możesz baze pod snajpe do tej kwoty, nic więcej.

Drugie tyle wydasz na tuning.

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/37838-snajper-za-xxx-z/

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Mój boże, nie dość, że jestem babą, to jeszcze w zasadzie od niedawna się strzelam, wybaczcie więc głupkowate do granic możliwości pytanie - gdzie tu, cholera, pisze, na którym forcie, czy tam gdzie dokładnie można się postrzelać w najbliższym czasie? Tak wiecie... np jutro :p

 

Acid, kup sobie mega-uber zestaw z okularami i pięcioma laserami i w ogóle z jakimś najświetniejszym na rynku FN-SCARem. Też za 50 zł :p

Link to post
Share on other sites

Mój boże, nie dość, że jestem babą, to jeszcze w zasadzie od niedawna się strzelam, wybaczcie więc głupkowate do granic możliwości pytanie - gdzie tu, cholera, pisze, na którym forcie, czy tam gdzie dokładnie można się postrzelać w najbliższym czasie? Tak wiecie... np jutro :p

 

Na forum wlkp. znajdziesz wszystkie odpowiedzi :biggrin: ,czytaj uważnie. Jest ankieta na jutro (sobota 3/12/2011) :excl:

Pozdrawiam Mc'Owiec.

Link to post
Share on other sites

Sytuacja z dziś: Wchodzi typek z matką. Na oko 13 lat, matka jakaś blacha pod 30 (Solara, czarne farbowane włosy i zapach beznadziejnych perfum i szlugów).

[J] - Ja

[K] - Klyent

[K'] - Matka Klyenta

 

[J] - Dzień dobry

[K] - Siema ziomek! Zajebiste baty! (Pierwszy raz go widzę, a ten mi ziomkuje...)

[J] - Dziękuję....

[K] - Też sobie kiedyś zrobię i będę rasta, he he he

[K'] - Hi hi hi

[J] - ... (no a co miałem powiedzieć)

[J] - W czymś można pomóc?

[K] - Jasne stary! Szukam bonia. I faja też by się przydała.

(Patrzę na Jego matkę, na której słowo Bonio nie robi wrażenia, po czym pokazuje mu co tam mamy)

[K'] - Weź to. Ładne jest.

[K] - Nie! Nie podoba mi się, wezmę to. (Kładzie na ladę jakieś tam bongo za 60zł)

[J] - Coś jeszcze do tego będzie?

[K'] - Tak, chciałam kupić fajkę wodnOM

(Pokazuje Jej co jest, trochę to trwało. Wybrała jakąś tam fajkę)

[K'] - I jeszcze poproszę jakąś MELISĘ

Pokazałem Jej te melasy i tytonie, coś wybrała.

Nagle, Jej dziecko, przy Niej, wyciąga na oko 2 gieta trawy.

[K] - Fajne maaAaam!? (Głos mutacyjny aż zaświszczał.)

Ja oczy na wierzch, Jego matka także ale nic nie robi.

Skasowałem Ich i na odchodne usłyszałem że planują iść do Speca...

 

 

Jaka masakra....

Link to post
Share on other sites

Saba a może powinieneś zawiadomić stosowne organy o podejrzeniu posiadania narkotyków przez nieletniego za wiedzą jego matki.

 

Może zostaną jej ograniczone prawa rodzicielskie i już nie będziesz musiał przeżywać takiego szoku ze strony klientów. No i będziesz miał poczucie spełnienia obywatelskiego niemal takiego jak mają harcerze.

Link to post
Share on other sites

PW.

 

 

Zadam jeszcze pytanie dot. kurtek i innych takich bajerów na zimę. Marznę, więc zasięgnąłem porad np. w Specu.

 

Jak jest z przemakalnością http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=55&name=Kurtka_N2B_-_kolor_czarny ? Spec poleca, że się tak wyrażę, ale jeśli taka kurtka będzie wystawiona na działanie śniegu bądź deszczu, może stać się po prostu ciężka.

Edited by Saba
Link to post
Share on other sites

PW.

 

 

Zadam jeszcze pytanie dot. Gore i innych takich bajerów na zimę.

Jak jest z przemakalnością http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=55&name=Kurtka_N2B_-_kolor_czarny ? Spec poleca, że się tak wyrażę, ale jeśli taka kurtka będzie wystawiona na działanie śniegu bądź deszczu, może stać się po prostu ciężka.

Pytanie do czego potrzebujesz kurtki - na jesień/zimę czy na 4 sezony? Jeżeli to pierwsze to kurtka od speców jest ok, ale jak to krótka kurtka. Nie zasłania pupska, klejnotów itp bo ma taką konstrukcję. A zimą warto mieć coś co cię osłoni. Dla przykładu popatrz na długość parek - np niemieckiej i brytyjskiej. Zresztą brytole tworząc kurtkę stwierdzili, że nogi i tak żołnierzowi przemokną a istotne jest by chronić górną część ciała - korpus plus kawałek górnej partii nóg.

 

Jeżeli szukasz kurtki na cały rok od deszczu i wiatru to polecam kurtki turystyczne/górskie bo będą spełniały twoje wymagania. Na strzelankę w deszczowy dzień wystarczy je założyć pod koszulę mundurową, by jej nie uszkodzić i nie ubrudzić. W moim przypadku takie noszenie sprawdza się doskonale.

Link to post
Share on other sites

Szukam czegoś właśnie do użytku miejskiego, na jesień i zimę. Zawsze noszę troszkę większe rzeczy, więc kurtka powinna mi nery zasłonić, ale zastanawiam się po prostu nad jej funkcjonalnością. To Mil-Tec, więc może być różnie. Ale wydawała się być ciepła.

Link to post
Share on other sites

Szukam czegoś właśnie do użytku miejskiego, na jesień i zimę. Zawsze noszę troszkę większe rzeczy, więc kurtka powinna mi nery zasłonić, ale zastanawiam się po prostu nad jej funkcjonalnością. To Mil-Tec, więc może być różnie. Ale wydawała się być ciepła.

Najlepiej kup coś Spider'a.

Pozdrawiam McOwiec.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...