Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie kulki do Dana Wessona 4"?


Recommended Posts

Czołem kompania.

Niedługo zamierzam sobie kupić replikę Dana Wessona 4" na CO2 (Klick), ale od zajomego dowiedziałem się że można do niego używać tylko kulek 25g i więcej. Nie wiem czy to tylko jakieś bzdury, ale mam pytanie - czy 0,20 będą dobre?

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

 

-Myszur

Link to post
Share on other sites

Dzizes 25g ? :icon_eek2: będzie boleć !

A tak na poważnie: Jeśli zamierasz używać jej na krótkich dystansach to nie ma sensu pakować cięższych kulek. Choć tak, kolega ma rację jesli chcesz jak najdłużej zachować prosta trajektorię to im cięzsza kulka tym dalej poleci prosto.

Tak czy siak pamiętaj ,żeby z tego nie strzelać do ludzi z odlegosci mniejszej niż 15m.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzizes 25g ? :icon_eek2: będzie boleć !

A tak na poważnie: Jeśli zamierasz używać jej na krótkich dystansach to nie ma sensu pakować cięższych kulek. Choć tak, kolega ma rację jesli chcesz jak najdłużej zachować prosta trajektorię to im cięzsza kulka tym dalej poleci prosto.

Tak czy siak pamiętaj ,żeby z tego nie strzelać do ludzi z odlegosci mniejszej niż 15m.

Pozdrawiam.

 

Dobra, dzięki za odpowiedź. Czyli niedługo jadę do sklepu militarii i kupuję tego diabła. :cool:

Tak właściwie to ja rzadko biorę udział w rozgrywkach, po prostu mam duszę kolekcjonera i olbrzymi sentyment do rewolwerów. Ale raczej nie będzie takiej sytuacji, że jak będę ładował dwudziestki to będą mi pękały w replice? Kiedyś tak mi się przydarzyło...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...