Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Berylopodobny do 500zł


Recommended Posts

Witam. Szukam coś do 500zł, z rodziny beryl lub tantal....

A że tych replik jest bardzo mało (z tego co szukałem na necie) to co polecalibyście do tej ceny? Myślałem nad CM.028c (kolba od m4) i zmienić jej części body po czasie na metalowe i coś przy wnętrzu porobić. Nie będę nim rzucał o ściany, tylko ma mi dobrze strzelać i celnie, narazie w budynkach.Z czasem jak będę miał więcej pieniędzy coś zrobię by zwiększyć celność i zasięg ale to inna bajka.

Więc tak, co polecacie wymienić na start by się replika nie posypała?(ok.6mieś)

Co polecacie wymienić na przyszłość by wzmocnić zasięg, siłę i celność? (By dorównywało cm.048 i jakieś link )

 

Na przyszłość, czyli tuning chcę wydać również ok.500zł

Link to post
Share on other sites

proponuję rk-02 i części berylowskie kupowac oryginały na allegro.

http://allegro.pl/beryl-wz-96-chwyt-podchwyt-nakladka-i1539587870.html

http://allegro.pl/szyna-dluga-picatinny-mil-std-1913-oryg-beryl-i1542007960.html

znalezienie tego zajęło mi 15 sekund. Kolba kosztuje też w tych okolicach. Stopniowo można uzyskac całkiem niezły efekt. Poczytaj sobie, zapaleńców przerabiających ak na beryle jest od grona :wink:

pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Dużo jest roboty przy rekonstruowaniu body?

Narazie wali mnie kolba (jeśli chodzi tu o przerabianie body) to zrobię za rok jak będzie po gwarancji ;)

Kupię łożę, nakładkę termiczną i chwyt. Z czasem będę go bardziej upodabniał.

 

Lub kupię poprzez sierżanta który ma 20% zniżki w jakimś sklepie asg, może fuksnie mi się kupić rk-06 do ~530zł ;) Pozdro

Edited by szczwanys
Link to post
Share on other sites

Jak kupisz łoże z chwytem, to dopasujesz, ale jak już ruszysz z nakładką, to będziesz musiał od razu wymieniać okucie łoża i podstawę szczerbinki. Skoro podstawa szczerbinki, to od razu trzeba toczyć lufę i tak dalej poleci jak domino.

 

Z kolbą możesz zrobić tak, że kupisz sobie samo body od AK, przymocujesz kolbę i będziesz wymieniać jak konwersję. Ale wtedy się nie zmieścisz w 500 zł:)

 

Zapraszam do tematu o Berylu w dziale "Upgrade i tuning". Kopalnia wiedzy o modyfikowaniu AK na polskie karabiny :)

Link to post
Share on other sites
Jak kupisz łoże z chwytem, to dopasujesz, ale jak już ruszysz z nakładką, to będziesz musiał od razu wymieniać okucie łoża i podstawę szczerbinki. Skoro podstawa szczerbinki, to od razu trzeba toczyć lufę i tak dalej poleci jak domino.

 

Z kolbą możesz zrobić tak, że kupisz sobie samo body od AK, przymocujesz kolbę i będziesz wymieniać jak konwersję. Ale wtedy się nie zmieścisz w 500 zł:)

 

Zapraszam do tematu o Berylu w dziale "Upgrade i tuning". Kopalnia wiedzy o modyfikowaniu AK na polskie karabiny :)

 

To się tyczy rk-02 czy rk-06? Czy to to samo?

Nie przerabiam już RK-02 bo braciszek kupił mi rk-06 za ok.130$.

I teraz przerabiam rk-06

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...