Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma 048m Podpucha


Recommended Posts

Brałem od gościa niedawno, czekałem chyba tydzień za wysyłką bo czekał za dostawą.

+ jak byś brał to nie bierz wysyłki kurierem, bo ten jego kurier dłużej dostarcza niż poczta polska...

Do tego nie spodziewaj się karty gwarancyjnej i pomiarów FPS, co ma miejsce w np. Tawiangunie.

Edited by konri8
Link to post
Share on other sites

Jak bym brał to na pewno nie wezmę poczta polska bo jak by nie daj Boże zgubiła się to odszkodowanie za zgubioną paczkę ekonomiczna dostane 50zł :D

 

a co ma na myśli o karcie gwarancyjnej i pomiarów Fps? Gwarancje tak samo jak na wszystkich sklepach 12 miesięcy dają na tą replikę?

 

a pomiary FPS ? nie rozumiem...

Link to post
Share on other sites

Jak bym brał to na pewno nie wezmę poczta polska bo jak by nie daj Boże zgubiła się to odszkodowanie za zgubioną paczkę ekonomiczna dostane 50zł :D

 

a co ma na myśli o karcie gwarancyjnej i pomiarów Fps? Gwarancje tak samo jak na wszystkich sklepach 12 miesięcy dają na tą replikę?

 

a pomiary FPS ? nie rozumiem...

 

Witaj.

 

Najpewniej żadna podpucha. Pewnie gość bierze małe ilości ze zniżką pseudo-hurtową i odsprzedaje parę złotych drożej na allegro, ale to wciąż taniej niż ma sklep. Koszty ma żadne - jedynie prowizja dla serwisu allegro.

 

Karta gwarancyjna i pomiary FPS to taka fachowa nazwa dokumentów dostarczanych wraz z repliką, zaświadczających o jej sprawności oraz informujących o zasadach napraw takiego towaru w sklepie.

 

Obawiam się, że gwarancji u tego użytkownika nie uświadczysz.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście wolał bym dołożyć i wziąć od Krakmanów. Pewny sklep, jak coś się popsuje to nie będzie lipy.

+ dostajesz karteczkę na której są wpisane pomiary pierwszych 10 strzałów, mała "instrukcja użytkowania" - jeśli jesteś początkującym na pewno pomoże.

Edited by konri8
Link to post
Share on other sites

ehh nie mam kasy na pewno więcej niż 700zł nie dam. U Krakmanów o 50zł więcej a te 12 miesiecy mnie nie zbawi przecież ja kupuje sobie tak rekreacyjnie nie będę napierd... żeby zakatować rozwalić etc. Pozdro All

 

Temat do zamknięcia lub usunięcia

Link to post
Share on other sites
Guest Aztek_PL

Tylko żebyś potem nie płakał. Ja w 100% zgadzam się z 'konri8'. Lepiej poczekać i kupić w sprawdzonym sklepie, niż od tak. Zastanów się jeszcze ze dwa razy.

Link to post
Share on other sites

Masz w sumie tylko 45zł różnicy, więc ja bym to przemyślał, w tym darmową wysyłkę prawdziwym KURIEREM.

Bo ten gościu mi wysłał takim super kurierem, że przy wysyłce w piątek, replikę dostałem w środę, nie wiem czy to można kurierem nazwać...

Link to post
Share on other sites

ehh nie mam kasy na pewno więcej niż 700zł nie dam. U Krakmanów o 50zł więcej a te 12 miesiecy mnie nie zbawi przecież ja kupuje sobie tak rekreacyjnie nie będę napierd... żeby zakatować rozwalić etc. Pozdro All

 

Temat do zamknięcia lub usunięcia

 

Skąd się tacy ludzie biorą...

Człowieku, najpierw się pytasz, czy brać replikę u tego ziomka. Potem, gdy ci wszyscy powiedzieli, że nie, z wielkim bulwersem oznajmiasz, że i tak kupisz u niego.

W takim razie po cholerę się pytasz o naszą opinie, skoro i tak zrobisz po swojemu ?

Podrośnij i się trochę ogarnij, potem bierz się za ASG.

Link to post
Share on other sites

jejć w zbrojowni i na specu masz za 750 i 755 zł, ja wolę w porządnym sklepie o którym ludzie mówią że jest git kupić niż od jakiegoś NN gostka gdzie okazać się może że to co normalnie jest CM048M to tu tym nie będzie :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...