Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator AIMPOINT pytanie


Recommended Posts

On się różni troszeczkę od tego ze skośnym, między innymi tym że te klapki są lepiej zrobione i nie ma z nimi problemu.

 

Dobre. A mnie się wydaję, że kolimator jest ten sam, co w niskim, tyle że do pudełka nie dodają skośnego, tylko niski montaż, no chyba, że się mylę. Oba kolimatory to chińszczyzna, uważałbym. Poza tym, coś duży ten punkt celowniczy jest.....

Link to post
Share on other sites

Wtrące

polecam kolimator http://gunfire.pl/product-pol-1152191242-Kolimator-zamkniety-z-metalowa-siatka-.html co prawda firma nijaka ale kropka jest mała i sie super celuje nie psuje sie masz zaslepki gumowe bardzo mocne i siatke flashkill czy jakos tak w kazdym razie jest super lub jeszcze jeden http://gunfire.pl/product-pol-1152193921-Kolimator-typu-ET-553-BLACK.html jest tez super , ale jakosc kosztuje

Link to post
Share on other sites

Bo to jest inna firma z tego co mi się wydaje. Ten z Taiwana chyba nie ma też oznaczeń.

 

Taiwan miał identyczne, z pięknym napisem oraz w identycznym pudełku. Wiem bo go nabyłem :biggrin: Biorąc pod uwagę cenę aukcyjnego oraz Taiwanowatego obecnie/w przeszłości, wszystkie mają tyle samo wspólnego z Aimpoint® :wink:

 

A nawiasem polecam wizytę na stronie oficjalnego dystrybutora w Polsce (tak przynajmniej twierdzi Aimpoint :cool: ), zapięcie pasów i sprawdzenie cen.

Link to post
Share on other sites

@up

 

Dokładnie, to tak samo, jakbyś kupił buty Mike, zamiast Nike, albo adidos, zamiast adidas. Chińczycy mają swoje sposoby, by sprzedać swój sprzęt za niemałą cenę, a nabywca gówno dostaje. Osobiście bardzo polecam http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_175_176&products_id=1810&name=G&P_-_Kolimator_RD30_Military_Type. Sam posiadam i jestem bardzo zadowolony. No i firma renomowana, cena praktycznie identyczna.

Link to post
Share on other sites
Dobre. A mnie się wydaję, że kolimator jest ten sam, co w niskim, tyle że do pudełka nie dodają skośnego, tylko niski montaż, no chyba, że się mylę.

 

No właśnie chyba się mylisz, bo kiedyś ja sobie zamówiłem ze skośnym a kumpel z niskim i różnice były takie że kolor szkiełka był inny i te klapki ja musiałem sobie sam składać a on miał już w pudełku złożone i w ogóle nico inaczej wykonane. Chociaż ogólnie to jest to samo poza własnie takimi detalami. Chyba że przez ten czas coś się zmieniło i miałeś to okazję sprawdzić.

 

Poza tym w swoim nie miałem problemów z tym pokrętłem, ale jeżeli już Comp M2 poniżej 200zł no to najlepiej ten G&P.

Link to post
Share on other sites

Ludzie to ta sama chińska fabryka, robi tylko różne partie towaru dla różnych "producentów" czyli wkłada to co oni chcą i kontenerek leci. Jak zamówił byś kontener różowych kolimatorków to też zrobią nawet z logo Aimpoitntixa :hahaha:

Choć nie zdziwił bym się tym że nawet oryginał może być robiony w chinach ze względu na niskie koszty siły roboczej itp.

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...