Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

AK od CYMY niezniszczalny, a i nawet ośmielę się powiedzieć, że lepszy od niektórych markowych replik.

 

Podzielam Twoje zdanie, lecz zależy co dla kogo znaczy lepsze :) Jedni twierdzą że replika za 2000zł jest super, bo jest za 2000zł, ładnie zrobiona, kolorowe części w GB itd...

A są tacy, dla których replika za 500zł jest super, bo wydali 1500zł mniej i bawią się tak samo dobrze :)

Link to post
Share on other sites

Zaraz się zrobi kolejny temat o wyższości kaszanki nad pasztetową.

 

Zarówno w chińczykach jak i w markowych sa lepsze i gorsze repliki, jedne kosztują mniej, drugie więcej. Na chińczykach próżno szukać oryginalnych oznaczeń itd. a w markowych ceny w okolicach 600zł. Róznica w cenie jest uzasadniona więc niech każdy wybiera to co mu pasuje.

Link to post
Share on other sites

ja jestem szczęśliwym posiadaczem Aro Muscela za 1200 zł. Jak dla mnie ten aro jest lepszy od Hummera H1 i oczywiście wydałem dużo mniej.

 

No to zaoszczędziłeś ładnie. ja natomiast jestem szczęśliwym posiadaczem LG Gm360 Bali, który jest tańszy 3 razy od I Phona i też zaoszczędziłem.

Link to post
Share on other sites

no fajnie, a ja natomiast nie pisze Parkerem za 150zł tylko długopisem, którego dostałem gratis, za darmo !

 

i co zatkało ? :O

 

na poważnie, to kupując replikę renomowanej firmy masz większą pewność, że będziesz mógł ją bezproblemowo używać dłużej niż chińczyka - to tylko jedna z wielu zalet...

...są też wady (wada?) tj. cena

wybór należy do ciebie

 

P.S. KWA i ARES też robią dobre repliki

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

na poważnie, to kupując replikę renomowanej firmy masz większą pewność, że będziesz mógł ją bezproblemowo używać dłużej niż chińczyka - to tylko jedna z wielu zalet...

...są też wady (wada?) tj. cena

wybór należy do ciebie

 

 

Nie zawsze tak jest. Ostatnio coraz częściej się na forum czyta, że komuś pękł plasticzany ICS. Jest to też I klasa, a w cenie ICS'a universal'a można spokojnie dostać dobrego, metalowego chińczyka.

Link to post
Share on other sites

Oj kolego głupoty piszesz ja moim chińczykiem Cymy przemieliłem już prawie 15 000 kulek i bangla jak trza. Teraz przesiadłem się na KWA i to już jest 1 klasa podobnie jak G&P, G&G, ARES, CA, itd itd tych firm są SETKI. Jedne produkują repliki inne akcesoria gogle itd itd

Naprawdę dziwny temat....

 

 

Nie twierdze że chińczyki są lepsze ale nie pier%%^& że po 20 kulkach się psują bo w takim razie ja o 14 980 kulek za dużo wystrzelałem...

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...