Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprowadzenie repliki z USA


Recommended Posts

Witam ponownie.

Zapewne nie jestem pierwszym, ani ostatnim, który zwrócił uwagę na bardzo niskie ceny replik na ebayu.

Stąd moje pytanie, co muszę zrobić, jakie są zasady i koszty sprowadzenia repliki do Polski?

 

Dla przykładu:

 

ICS Galil ARM u onionów - 1700 zł

tenże sam Galil na ebayu, także nowy i oryginalnie zapakowany - w przeliczeniu na złotówki - około 1060 zł.

 

Może mi ktoś wyjaśnić, czy taką sprowadzoną replikę trzeba oclić, i ogólnie czy ktoś już tego próbował?

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie.

Zapewne nie jestem pierwszym, ani ostatnim, który zwrócił uwagę na bardzo niskie ceny replik na ebayu.

Stąd moje pytanie, co muszę zrobić, jakie są zasady i koszty sprowadzenia repliki do Polski?

 

Dla przykładu:

 

ICS Galil ARM u onionów - 1700 zł

tenże sam Galil na ebayu, także nowy i oryginalnie zapakowany - w przeliczeniu na złotówki - około 1060 zł.

 

Może mi ktoś wyjaśnić, czy taką sprowadzoną replikę trzeba oclić, i ogólnie czy ktoś już tego próbował?

 

pozdrawiam

 

Dolicz VAT, cło i wysyłkę a wyjdzie Ci prawie to samo. Przy niskich kursach dolara opłacało się ściągać na masę:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...