Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jest ładnie napisane: PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG.

przy każdym jest tak napisane;) w takim razie to do czego to jest? do dojenia kóz? Krakmani tak specjalnie piszą, że jakbyś ich pozwał do sadu za uszczerbek na zdrowiu, to się obronią tym że było napisane;)

Link to post
Share on other sites

Ale co innego napisać, że produkt zawiera śladowe ilości orzechów (pomimo, że to parówka), a napisać przy masce, że nie jest przeznaczona do tego i tego. Osobiście bym tego nie kupował. Dostanie kulką w maskę i się połamie/rozpryska i cię może pokaleczyć po twarzy. Zauważ, że przy innych produktach tej marki nie ma tego ostrzeżenia. Tylko przy maskach. Chcesz ryzykować? :)

Link to post
Share on other sites

mikiBK- czym ty grasz, że dostałeś w twarz do krwi i to parę razy?! Ludzie, ja gram w AirSoft ponad rok i w życiu na strzelance nie widziałem krwi!

Latam w samych okularach i ciągle jestem tak samo śliczny :D

 

Marksman- a teraz się opanuj i wejdz w okulary ochronne na Taiwangun... ta sama formułka, chłopak dobrze prawi. Unikają odpowiedzialności prawnej.

Edited by KaziK
Link to post
Share on other sites

Nawet jeśli dostaniesz serię na twarz z około 15-20 metrów ( jak ja w tą sobotę :/ ) to biegając i unikając kul etc. nie będziesz myślał o bólu. Po paru minutach przechodzi. Bolle uratowały mi oczy, bo ze 2 razy dostałem centralnie w szkiełko. Co prawda mam teraz parę plamek na twarzy, ale to nic.

Link to post
Share on other sites

Nawet jeśli dostaniesz serię na twarz z około 15-20 metrów ( jak ja w tą sobotę :/ ) to biegając i unikając kul etc. nie będziesz myślał o bólu. Po paru minutach przechodzi. Bolle uratowały mi oczy, bo ze 2 razy dostałem centralnie w szkiełko. Co prawda mam teraz parę plamek na twarzy, ale to nic.

Autor nie pyta czy kupować, tylko pyta o skuteczność podanej przez niego maski.

 

Ja ze swojej strony mogę również polecić maski stalkerki.

Link to post
Share on other sites

ja tą ACM moge polecić

 

kumpel ma i ma wgłębienie tylko

ja miałem od niego gogle z tej maski dostałem z 5m z repliki broni krótkiej i nawet śladu nie było.

 

Ja od siebie polecam.

Edited by sebolek
Link to post
Share on other sites

mikiBK- czym ty grasz, że dostałeś w twarz do krwi i to parę razy?! Ludzie, ja gram w AirSoft ponad rok i w życiu na strzelance nie widziałem krwi!

Latam w samych okularach i ciągle jestem tak samo śliczny :D

 

Marksman- a teraz się opanuj i wejdz w okulary ochronne na Taiwangun... ta sama formułka, chłopak dobrze prawi. Unikają odpowiedzialności prawnej.

 

KaziK, proszę, ostrożniej formułuj posty, aby źle to się nie skończyło.

ŻADNA ochrona oczu z taiwanguna nie jest dobra. Więc to ostrzeżenie przy ich goglach/okularach jest jak najbardziej uzasadnione.

 

Natomiast nie ma co panikować, że maska zasłaniająca tylko dół twarzy się rozpadnie. Kulka nie ma wystarczającej energii, aby ewentualne odłamki były bardziej groźne niż ona sama. Oczywiście tyczy się to tylko i wyłącznie masek chroniących tylko dół twarzy. Ochrona oczu musi być ATESTOWANA.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

EDIT: a ja widziałem, gram tylko 3 lata. 360fps z 20 metrów wystarczy, aby troszkę krwi pociekło przez pory, zależy to od spraw indywidualnych jak grubość skóry czy trwałość naczynek krwionośnych.

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

Te maski typu Stalker dobrze chronią? Bo nie wygląda.

Nie. Folia streczowa chroni lepiej. Wiadro z wyciętymi otworami również. Trzeba się tylko troszeczkę zainteresowac i sobie poszukać.

 

Przepraszam ale dziś będę okropny i bezsensowne posty będę tłamsił bezsensownymi odpowiedziami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...