Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ładowarka Turbomat 5


Recommended Posts

Nie eksperymentuj tylko kup coś sprawdzonego i polecanego - Imax b6 albo podobne.

Sam ją niedawno kupiłem i nie żałuje ani jednej wydanej złotówki :] W porównaniu do mojego starego batimexa to jak niebo i ziemia.

Niestety jedna batka nie przeżyła batimexa i jest prawdopodobnie do wywalenia. Spróbuje ją uratować mimo wszystko ;P

Poza tym Imaxem b6 możesz ładować LiPo, akumulatory samochodowe i wiele innych typów. Inwestycja jest w bardzo przyszłościowa.

Edited by stato
Link to post
Share on other sites

Marcin_em chcę wydać około 80zł, znajdę coś w miarę dobrego?

 

EDIT: Znalazłem coś takiego, nada się ? http://allegro.pl/ladowarka-mikroprocesorowa-batimex-asg-jak-nowa-i1606509195.html

Używam tego Batimexa i nie nazwę tego sprzętu dobrym. Ładuje/rozładowuje poprawnie, natomiast jest to ładowarka dość awaryjna. Ja swoją wymieniałem na gwarze raz (padła po pierwszym ładowaniu!), ale kumpel w przeciągu roku "przerobił" takich ładowarek sześć albo osiem, tak więc jest to loteria. Jeśli już chcesz koniecznie brać tą ładowarkę to pomyśl o kupnie nowej, z gwarancją (bodaj 99PLN+wysyłka u Krakmanów), bo te sprzęty lubią padać.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

W pełni się zgodzę z Nathem. Właśnie pozbywam się Batimexa, na początku działał ok, potem miał problemy z załapaniem ładowania - dziwne piski, brak reakcji na zmianę parametrów. Prawdopodobnie rozwaliła mi pakiet, ale mam nadzieję, że nowa trochę go poratuje. Reasumując nie polecam.

KamilKO, słuchaj więc dobrych rad kolegów.

Link to post
Share on other sites

Batimexa sobie odpuść. Ja mam i nawet z litości go nikomu nie sprzedam. Uwalił mi już jedną baterię.

Polecam Imax b6 (lub podobne). Ładuje prawie wszystko (łącznie z aku samochodowymi), a co najważniejsze ma ekran.

Ustawiam sobie natężenie na ekraniku, funkcje auto i mam naładowany akumulator w tyle czasu ile chce. Pod koniec wyświetla ile mAh wbił w baterię i koniec ładowania sygnalizuje dźwiękiem. Dodatkowo możesz ograniczyć pojemność lub czas ładowania. Czego chcieć więcej? :P

Jak nie masz kasy to złóż się kumplem albo coś wykombinuj. Na ładowarce nie oszczędzaj bo możesz stracić dwa razy więcej niż zaoszczędziłeś.

Link to post
Share on other sites

Jezu.. To kup z zasilaczem od razu i masz problem z głowy.

Np:

http://allegro.pl/skyrc-ladowarka-imax-b6-oryginal-zasilacz-fv-gw-i1610624735.html

Sam to kupiłem i katuję ją już trzeci dzień, prawie bez przerwy (reanimacja baterii) i śmiga bardzo ładnie.

Zasilacz jest w porządku. Trzyma napięcie i się nie grzeje. Poza tym masz na niego gwarancje, więc jesteś zabezpieczony.

Z resztą do tej ładowarki pasują różne zasilacze. Może masz już jakiś co pasuje?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...