Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

system zewnętrznego montażu baterii w replikach AEG


Recommended Posts

Witam,

podejrzewam, że mój problem nie jest odosobniony a mianowicie: dysponuje akumulatorem 9,6 2200 mAh (łączony, dwupakietowy, dedykowany do chwytów przednich lub stałych kolb). Niestety wymiary akumulatora są za duże na montaż w mojej replice (MP5 JG "Navy").

 

Rozwiązania jakie przychodziły mi do głowy to:

atrapa M203 (minusy: niedostępność, ryzyko że za mało miejsca na ww. akumulator, nie pasuje mi zbytnio do cqb bo będę musiał usunąć chwyt taktyczny)

stała kolba (minusy: nie jestem jej zwolennikiem i będzie to spory wydatek )

nowy front (minusy: wole został przy obecnych metalowych szynach RIS)

atrapa celownika laserowego AN/PEQ (minusy: ryzyko, że nie pomieści akumulatora)

pokrowiec na baterię zapinany przy chwycie taktycznym lub kolbie (minusy: przy gwałtownych ruchach jest wrażenie że zaraz poleci)

taśma izolacyjna (minusy: aktualne prowizoryczne rozwiązanie:D )

 

Skłaniałbym się do M203 lub AN/PEQ ale nie miałem z tym styczności więc nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie.

 

Zrobiłem mały research i mam obawy że bateria o wymiarach 11x7x2cm nie wjedzie do żadnej atrapy AN/PEQ, a myślałem poważnie o wersjach 2 lub 16. Te same wrażenie mam dla M203.

 

Czy macie jakieś pomysły lub doświadczenia z zewnętrznymi pojemnikami na baterie i moglibyście coś polecić?

Budżet do 50 PLN

Link to post
Share on other sites

atrapa m203 od dboya to stockowo nie wypał. Przystosowany jest na pakiety na małych ogniwach. Jest problem upchać tam pakiet 8,4V. Wszystko spowodowane tym iż ma jeszcze wbudowany pistolecik o mechanizmie działania jak bazarowe plujki. Jak by go wybebeszyć to zyskali byśmy troszkę miejsca ale średnica i tak jest za mała by wpakować tam pakiet na dużych ogniwach. Reasumując odradzam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...