Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WEEKEND ZWIADOWCÓW II (2011)


Recommended Posts

 

Drodzy Koledzy. Pojawił się mały smaczek imprezy, otóż wczoraj otrzymałem maila z zapytaniem od chłopaków z Białorusi czy mogą wziąć udział w naszych zmaganiach. Trochę mnie to zaskoczyło, bo wprawdzie kontakt za zachodnią granicą już mamy, ale wschód to dla nas nowość. Z przyjemnością przywitałem tę inicjatywę choć niesie to pewien kłopot związany z tym, że jest to kraj "za kurtyną" co niesie za sobą konieczność zorganizowania oficjalnego zaproszenia wspomnianej ekipy poprzez ambasadę lub konsulat. Już dzisiaj rano wysłałem do ambasady Polskiej w Mińsku maila z prośbą o udzielenie informacji w jaki sposób najszybciej można dopełnić formalności. Pozostał równy miesiąc i mam nadzieję, że uda mi się doprowadzić do tego, że staniemy do szkolenia wspólnie z kolegami z Białorusi.

 

Recon

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AKTUALIZACJA

 

1. Panzer

2. Monak

3. Polo

4. Głaz

5. Koyot

6. Azur

7. Bastek

8. Deimos

9. Ronin

10. Rupas

11. Erhile

12. Muller

13. Piasek

 

Informuję, że w dniu dzisiejszym poszło zaproszenie dla ekipy z Białorusi. Sprawa musi być załatwiana oficjalnie przez ambasadę.

 

Recon

Link to post
Share on other sites

Cześć. Białoruś chce przybyć w sile 6 do 8 osób przy założeniu, że wszystkie formalności zostaną załatwione. Poza tym na razie mamy 13 potwierdzonych i jestem w posiadaniu informacji o jeszcze co najmniej 15 osobach prawdopodobnych.

 

Recon

Link to post
Share on other sites

Cześć. Jak najbardziej choć może nie z racji niskiej frekwencji, ale z racji tego, że większość przedsięwzięcia nie wymaga od organizatora pośpiechu wcześniejszego wkładu. Po prostu ilu będzie chętnych na dzień 31.08 na tylu zostanie przygotowane zabezpieczenie. Zatem jeżeli są spóźnialscy, a mają ochotę na udział to zapraszamy.

 

Recon

Link to post
Share on other sites

A już się bałem, że taka dobra opcja mnie ominie, bo tematem się właśnie zainteresowałem i zaczynałem pluć sobie w brodę.;p

 

Z Leniwca pojawimy się w sile kilku osób. Raczej 5-8. Jutro, pojutrze ktoś od nas tu wpadnie i napisze ilu dokładnie się wyświetli.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Widzę, że limit ludzi wciąż się nie wyczerpał. Czy można się jeszcze zapisać na Weekend Zwiadowców? Chodzi o 3-4 osoby

Z góry przepraszam, ze wstydem, za tak późne zgłoszenie ;-)

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Chciałbym poruszyć temat zakupu MRE dla uczestników WZ2. Czy są jacyś chętni na wspólny zakup MRE, przy większej ilości sztuk, może udałoby się wynegocjować niższą cenę + podział kosztów przesyłki. Poproszę o szybkie decyzje i odpowiedzi ze względu na sprawność Poczty Polskiej i goniący nas czas przed WZ2 :)

Link to post
Share on other sites

Mizz przypomniał o sprawie zaproponowanej wcześniej w pierwszym poście organizacyjnym zatem, jeżeli rzeczywiście byłoby więcej chętnych to jestem w stanie dokonać zakupu. Moje wcześniejsze źródełko zaopatrzenia poleciało do Afganu więc w grę wchodzi na razie "Alledrogo". Czas na decyzję do piątku, bo potem może go zabraknąć poczcie :)

 

Podaję podstawowe kierunki z których można przybyć do Dziubielewa (Folwark Helena).

Szczecin,Gorzów następnie Skwierzyna i drogą nr 24 w kierunku Poznania, 10 km za Skwierzyną przy stacji CPN Statoil skręcić w prawo na Rokitno, minąć Rokitno i po trzech kilometrach skręcić w lewo na Lubikowo w miejscowości Lubikowo kierować się drogowskazami na Folwark Helena.

Z Poznania jechać w kierunku na Gorzów Wlkp drogą nr 92 do Pniew następnie drogą nr 24, minąć Wierzbno i po ok. 10 km skręcić w lewo na Lubikowo (przy drodze jest tablica reklamowa Folwark Helena), po dojeździe do Lubikowa kierunek na folwark.

Z Zielonej Góry jechać w kierunku Gorzowa Wlkp drogą nr 3, wjechać do Międzyrzecza od strony obwodnicy (inaczej nie można, bo remont), wjeżdżając do miasta minąć po prawej stronie CPN Orlen i ok. 700m dalej skręcić w lewo na Rokitno, minąć po drodze wieś Kalsko i następnie po ok. 4 km skręcić na wieś Lubikowo, tam kierować się na Folwark Helena.

 

Poniżej link do miejsca na Targeo i współrzędne GPS.

 

http://mapa.targeo.p....71567,52.52572

 

52°31'32.591"N, 15°42'56.411"E

 

52.52572°N, 15.71567°E

 

AKTUALIZACJA

 

1. Panzer

2. Monak

3. Polo

4. Głaz

5. Koyot

6. Azur

7. Bastek

8. Deimos

9. Ronin

10. Rupas

11. Erhile

12. Muller

13. Piasek

14. Pancur

15. Zellos

16. Kougar

17. Mizz

18. Strzelec Nowa Sól

19. Strzelec Nowa Sól

20. Strzelec Nowa Sól

21. Strzelec Nowa Sól

22. Siwy

23. Kierek

24. Bas

25. Gróby

26. Ghost

27. Scott

28. Koza

29. Piter

30. Olek

31. Kwiatek

32. Pixel

33. Paweł

34. Piluś

35. Daro

36. Chudy

Link to post
Share on other sites

Koledzy, na allegro są racje francuskie po 26zł. Pani jest z Gorzowa Wlkp. i poza alledrogo sprzedaje taniej. Przypomnę że racja francuska jest ponoć całodobowa, czyli jak 3 szt MRE chyba. No i z tego co wypowiadał się Królik gdzieś na forach ponoć jest smaczniejsza. Obaczym w polu bo kupiłem na próbę.

Edited by monak
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...