Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z tuningiem l96 well


Recommended Posts

Witam,

 

od razu zaznaczam że szukałem takiego tematu w którym jest opisany problem z tuningiem ale nic ciekawego nie znalazłem.

 

mam problem tego typu, że kupione części do mojej snajperki L96 WELL nie działają poprawnie, a mianowicie zacinają sie przy naciąganiu oraz nie strzela bo kulki po naciągnięciu sprężyny oraz strzale nie strzelają tylko wypadają z lufy. pewnie jest to wina tłoku bo tłok z nałożoną uszczelką nie wchodzi do cylindra więc uszczelkę po prostu zdjąłem, wsadziłem oryginalną sprężynę i nowy tłok ale snajperka nadal nie działała przy naciąganiu sprężyny nie do końca da sie wrócić zamkiem ale trzeba do mocno docisnąć aby kulka wskoczyła do lufy. ciężko troche to opisać ale mam nadzieje że ktoś zrozumie mój bełkot :) jak narazie wsadziłem oryginalny tłok i sprężynę i zauważyłem że jak by słabiej kulka leci oraz zamek nadal się troche zacina przy naciąganiu ale możliwe że sprawa zamka to poprostu smarowanie i odpowiednie rozruszanie go.

 

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Edited by Grzecho56
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...