Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Planuje zakup tej repliki:

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_031-591.html

 

Od razu w sklepie chcę wymienić gumkę na:

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_gumki_hop-up/gumka_hop-up_guarder-84.html

 

Czy komora jest standardowa? Co jeszcze warto wymienić w sklepie przy zakupie?

 

Czy po zrobieniu teflon-fix'a na własną rękę stracę gwarancje?

 

Co myślicie o kulkach p&j: Czytałem że ich jakość spadała to prawda?

http://www.taiwangun.com/amunicja_kulki_0_23_g/kulki_0_23g-3000_szt_premium_p_j-307.html

Link to post
Share on other sites

Replika dobra,proponowałbym jednak wersje cm.031b ponieważ ma szynę boczną.

Taiwan gun nie ma najlepszego serwisu dlatego nie wymieniałbym u nich gumki hop up

Gumka hop up jest również dobra

Przy teflon fix'ie nie tracisz gwarancji,dopiero gdy rozkręcisz gearbox to wówczas tak.

Kup lepiej kulki Guardera albo G&G

Nie kupuj tam żadnych okularków ponieważ nie mają atestów,dobrym wyborem będą uvexy i-vo

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Co do ochrony oczu to nosze okulary korekcyjne, dlatego muszę kupić gogle zastanawiam się nad bolle x800 albo czymś od ess, tylko muszę znaleźć w okolicach bo muszę sprawdzić czy wejdą na moje okulary:) Co do szyny to można ją założyć później do 031? Bo powiem szczerze wersja b wydaje mi się jakaś dziwna fizycznie :icon_razz2:

Edited by arend
pisownia
Link to post
Share on other sites

Drugie konto należy do mojego kolegi, posta pisałem od niego:)

Fakt w przyszłości przydałoby się zamontowanie jakiejś optyki

 

 

Odnośnie gogli zainteresowały mnie ESS STRIKER LAND OPS, tyle że jest problem z ich dostępnością, były na allegro około miesiąca temu za 99zł, ale niestety już nie ma, pisałem do sprzedawcy emaila może zostały jeszcze jakieś

ESS NVG są w atrakcyjnej cenie, jednak mam obawy czy zmieszczą się moje okulary korekcyjne.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o NVG. To licytuj na allegro od złotówki u zielonejpantery. Z tym, że to są TANy i są lekko używane, ale można trafić w na prawdę ładnym stanie.

Załóż nowy temat z pytaniem czy EES NVG zmieszczą się na okulary albo zapytaj sprzedawcy.

 

 

 

A skąd My czy Pantera ma wiedzieć czy się zmieszczą. Musi przymierzyć

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Gumkę lepiej wymień na przeźroczystą Guardera lub czarną Systemę, czarny Guarder może być za twardy i będzie źle kręcić, przez co zasięg spadnie. Hop up to jeden z kluczowych elementów, który odpowiada za zasięg strzału.

 

Te gogle to Bolle stosowane przez Legię Cudzoziemską. Mnóstwo jest tego na Allegro w dobrej cenie.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie że post pod postem, ale nie ma opcji edytuj.

Replika przyszła, niestety pęknięty jest chwyt pistoletowy :icon_neutral:

 

I jest problem z Jej działaniem, podłączam baterie, ładuje kulki, naciskam spust a tu dźwięk silnika jak mikser, kulki nie leca:| czym to moze byc spowodowane?

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie że post pod postem, ale nie ma opcji edytuj.

Replika przyszła, niestety pęknięty jest chwyt pistoletowy :icon_neutral:

 

I jest problem z Jej działaniem, podłączam baterie, ładuje kulki, naciskam spust a tu dźwięk silnika jak mikser, kulki nie leca:| czym to moze byc spowodowane?

 

odsyłaj to do nich na gwarancję, skoro chwyt pęknięty przyszedł i wiertarkę masz.

Link to post
Share on other sites

Bateria jest naładowana. Odnośnie chwytu to wina dostawcy, a paczkę odbierała żona, dlatego nie mam roszczeń odnośnie tego chwytu.

 

Ta wiertarka czym jest spowodowana?

 

Obok spustu wstaje chyba jakiś kabelek:

5fbf7bf5be7e0131m.jpg

59e71c5457a16162m.jpg

 

 

A tak wygląda chwyt:

c48da04f6316cf99m.jpg

Edited by Marrcinek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...