Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ile ladowac baterie


Recommended Posts

ok. zrobiłem tak ale nie wiem dlaczego Gearbox nie chce wystrzelic kulek. Jedynie słychac że silnik próbóje poruszyc zębatki w gearboxie.Może to wina (zablokowanych zębatek)? a nie niedoładowanej bateri. Ja juz nie wiem . :dry:

 

Może nasmarować zebatki? Ale mam pod ręką tylko wd40(nie wiem. czy można tym smarować?

Link to post
Share on other sites

Nie mam odpowiedniej batki. Bo ta z mojej m4 nie pasuje do mp5 ;/ Ale raczej batka jest w porządku bo jest prawie nowa. To raczej zębatki sprawiają problem. Bo było to tak że jak sobie chciałem postrzelac to elegancko wszystko śmigało, a po pewnym czasie silnik miał problem z poruszeniem zębatek, a po kilku nacisnięciach spustu znowu wszystko działało. A i jeszcze jedno tą replike kupiłem jako używaną(ale praktucznie bez śladów użycia, problem w tym że nie była konserwowana i jakis czas przed kupnem wisiała u sprzedającego na ścianie i sie troche zakurzyła :icon_confused: Może ją namarować?

Link to post
Share on other sites

Dobry pomysł ale nie zabardzo miałbym komu oddać. Ale to już raczej niepotrzebne, gdyz wyjąłem silnik z repliki i odpaliłem go na tej chinskiej batce i okazało sie że po kilkunastu sekundach bateria się rozładowała a silnik zaczął pracowac na niskich obrotach(nie mógł poruszyc zębatek w GB . Kupuje sobie nową batke :icon_razz2: Miałeś rację Seba1b

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...