Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Odkrycie


Recommended Posts

no to wprowadźcie u ruskich, ruskie mundury i dpm ( bo mają coś bardzo podobnego, tyle że po ichniemu nazwane), niech się wojacy również z charakteryzacją wysilą.

A co do wojska, to średnio sie nadaję, bo jako zbieg i niepoprawny stalker, mam spore problemy z subordynacją i łańcuchem dowodzenia ;]

 

A tak btw, to planowane są działania 24h, czy znów o 21 wpadniemy z noktowizorami do obozu wroga gdzie ochlajparty w najlepsze trwa? A noc na ostatnim stalkerze była bezchmurna, księżycowa i wymarzona do manewrów. Niestety niektórzy woleli biesiadę, przy czym moja ekipa wychodzi raczej z założenia, że można pić dzień w dzień przez cały rok, ale akurat na wyjeździe można sobie darować.

 

Z resztą, pewnie zobaczymy się na Basrze VI, to się jeszcze dopytam ;]

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to wprowadźcie u ruskich, ruskie mundury i dpm ( bo mają coś bardzo podobnego, tyle że po ichniemu nazwane), niech się wojacy również z charakteryzacją wysilą.

A co do wojska, to średnio sie nadaję, bo jako zbieg i niepoprawny stalker, mam spore problemy z subordynacją i łańcuchem dowodzenia ;]

 

A tak btw, to planowane są działania 24h, czy znów o 21 wpadniemy z noktowizorami do obozu wroga gdzie ochlajparty w najlepsze trwa? A noc na ostatnim stalkerze była bezchmurna, księżycowa i wymarzona do manewrów. Niestety niektórzy woleli biesiadę, przy czym moja ekipa wychodzi raczej z założenia, że można pić dzień w dzień przez cały rok, ale akurat na wyjeździe można sobie darować.

 

Z resztą, pewnie zobaczymy się na Basrze VI, to się jeszcze dopytam ;]

 

 

Wszystko zależy od graczy

moim planem jest gra od 11:00 do 3:00 czyli 16h rozgrywki, ale ile będzie trwać zależy tylko od ludzi

Link to post
Share on other sites

A ja mam problem natury decyzyjnej: nie wiem, po której stronie mam się opowiedzieć: stalkerzy, wojsko czy mutanty? Stroje mam. Problemem jest podjęcie decyzji. Pomocy?

 

No, i czy mogłabym wystąpić jako wojskowy snajper z karabinkiem sportowym zamiast SWD? W życiu zdarzały się takie przypadki. Czy w grze też mogą?

Link to post
Share on other sites

Jak w mechanice ze strzelaniem do mutków? Będzie dozwolone strzelanie w sylwetkę mutanta czy obok?

 

Ten temat jeszcze mam na warsztacie, bo zabicie kilku wybranych mutantów sprawi stalkerowi radość i szczęście,ale to już inna sprawa i część mechaniki.

W założeniu można strzelać do mutanta w przedziale od ziemi do pasa. (zabić się go nie da, ale można go spłoszyć, lub rozwścieczyć) :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Ten temat jeszcze mam na warsztacie, bo zabicie kilku wybranych mutantów sprawi stalkerowi radość i szczęście,ale to już inna sprawa i część mechaniki.

W założeniu można strzelać do mutanta w przedziale od ziemi do pasa. (zabić się go nie da, ale można go spłoszyć, lub rozwścieczyć) :biggrin:

 

Gyver a oswoić i przekabacić na swoją stronę ? :biggrin: Na ostatniej nyskiej edycji parę razy mi się to udało :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Gyver a oswoić i przekabacić na swoją stronę ? :biggrin: Na ostatniej nyskiej edycji parę razy mi się to udało :biggrin:

 

W postaciach na forum można szukać info na ten temat.

No wszystkiego wam nie mogę powiedzieć.

ps. offline (pakuję się i do roboty przed basryjskiej)

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanko czysto wojskowo-prawicowe, bo wiadomo że w zonie prawo to wojsko, a wojsko jest prawe i sprawiedliwe...

 

Czy kompletny wz.93 będzie odpowiedni wg.zał.org. dla kilku wojaków zony. Ostatnie 2 edycje nie miały nic przeciwko,

 

- wręcz przeciwnie, stalki brały nas za swoich, aż... :j ,

:

foto:

 

IV Nysa

https://lh6.googleusercontent.com/-YG-8OlGyaRY/Ta4s7-CMn8I/AAAAAAAAA8g/EQhNlBYhgUA/P4162894.JPG

 

 

III Mazowiecki.

 

https://lh4.googleusercontent.com/-w6FR7eeu9HE/Tdta6-AFkLI/AAAAAAAABQw/YYZezZRycJQ/s640/2011.05.21-22%252520S.T.A.L.K.E.R%252520III%252520Edycja%252520Mazowiecka%252520%25255Bspanie%252520u%252520Izki%25255D%252520%252528148%252529.JPG

Edited by wert-kazik
Link to post
Share on other sites

Fabularnie gramy w 1983 roku, więc postarajcie się ogarnąć mundurowo w miarę do realiów epoki. Wuzety jeszcze wtedy nie było w stanie takim jak mamy dzisiaj.

 

Nyskie larpy działy się w czasach nam współczesnych, więc była duża dowolność ekwipunku. A tutaj masa rzeczy będzie razić.

Zresztą bardzo dobrze, jestem zadowolony z tego stanu rzeczy, to wyeliminuje masę zajebiście oszpejowanych UberProMarines :)

Link to post
Share on other sites

Zresztą bardzo dobrze, jestem zadowolony z tego stanu rzeczy, to wyeliminuje masę zajebiście oszpejowanych UberProMarines :)

To akurat nie ma nic do rzeczy.

Widziałem pro oszpejowanego osobnika, a umiał wczuć się w klimat. I wręcz przeciwnie, ukraiński mundur, kałach a wczucia w klimat gry żadnego, pomylił larpa z jebanką.

Wiem że świetnie to wygląda, jak wojsko jest w ukraińskich mundurach i tylko z Abakanami. Ale zawsze była pewna umowność do co umundurowania i replik i nigdy nie stanowiło to problmu.

Link to post
Share on other sites

No więc niech organizator tą kwestię jasno określi...

 

strona wojska - jakie będzie dopuszczalne kamo.

 

larpowanie jak mówi poprzednik, to jedno. Inna sprawa jeśli ktoś ubrany w super pro sprzęt z epoki Czarnobyla będzie grał wszystkim na nerwach...

 

 

A tych uberProMiarins można było odczuć na wcześniejszej III Nysie, - multichłam, Landrowery i wogóle nie pogadasz. itp. państwo w państwie... Z ruskimi to można było choć się napić soczku.

 

 

Aaaa i jak Organizatoz zapatruje się na działania nocne, ostatnimi czasu to, to za bardzo nie wychodziło.

Edited by wert-kazik
Link to post
Share on other sites

To akurat nie ma nic do rzeczy.Widziałem pro oszpejowanego osobnika, a umiał wczuć się w klimat. I wręcz przeciwnie, ukraiński mundur, kałach a wczucia w klimat gry żadnego, pomylił larpa z jebanką.

 

Nie o to chodzi. Nie mówię o odgrywaniu, to inna kwestia, która zawsze leży i kwiczy, kiedy larpa robi się wśród zdeklarowanych airsoftowców, a nie larpowców.

Mówię o tym, że na larpie w tym klimacie koleś oszpejowany jak do Afganistanu zupełnie nie pasuje. Równie dobrze mógłby założyć strój różowego królika :)

Link to post
Share on other sites

Ha !

 

Tychy się już zgłaszają :P Zapewne z Psychomantisem pojedziemy :P

A na pewno ja, nie odpuszczę kolejnej mojej edycji ! :))

 

Tylko właśnie proszę, o uściślenie wymagań stron, bo po dwukrotnym nyskim stalkerowaniu mam podobny do Yessabel problem z kminą którą stronę wybrać ... xP

acz u mnie wojskowy i stalker się zastanawiają co do wyboru xD

Link to post
Share on other sites

Ha !

 

Tychy się już zgłaszają :P Zapewne z Psychomantisem pojedziemy :P

A na pewno ja, nie odpuszczę kolejnej mojej edycji ! :))

 

Tylko właśnie proszę, o uściślenie wymagań stron, bo po dwukrotnym nyskim stalkerowaniu mam podobny do Yessabel problem z kminą którą stronę wybrać ... xP

acz u mnie wojskowy i stalker się zastanawiają co do wyboru xD

 

Powitać ziemia Basryjska opuszczona.

Jestem już dostępny i zaraz zacznę wszystkim odpisywać na nurtujące pytania.

Co do wymogów dla stron gry zapraszam na www.stalkerseki.fora.pl

w temacie rejestracji znajduje się opis

 

Strona gry Bandytów w zasadzie jest już zamknięta

Edited by GYVER.
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...